Zamanın ötesinde bir anlayış, zamansız bir tasarım; İmpress Yatak Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Zamanın ötesinde bir anlayış, zamansız bir tasarım; İmpress Yatak Odası
06 Nisan 2018, Cuma 11:40:04
Zamanın ötesinde bir anlayış, zamansız bir tasarım; İmpress Yatak Odası
Her tasarım bir ruh barındırır içinde…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Loda Mobilya, hayat verdiği koleksiyonlarla yatak odalarının ruhunu ve enerjisini değiştirecek tasarımlara imza atıyor. Eklektik ve sofistike bir bakış açısıyla yorumladığı İmpress Yatak Odası ile yaşam alanlarını ruhunda özgürlük olan bir atmosferle buluşturuyor.

Loda Mobilya’dan yatak odalarına loft imzası…

Maskülen tavrı ve metalik tonların hakimiyetindeki loft anlayışıyla karakterize olan İmpress Yatak Odası, modern bir siluet oluşturuyor. Minimal dekorasyon anlayışının en önemli temsilcisi olmaya aday olan İmpress Yatak Odası, komplike tarzıyla şehirli stilini yaşam alanlarına taşıyor.

Güçlü duruşuyla iddialı bir seçenek oluşturan İmpress Dolap, geniş depolama alanı ve işlevsel iç tasarımıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. Metalik tonlarda kullanılan dolabın yanı sıra soğuk mavi tonlarının tercih edildiği şifonyer ve komodiniyle fark yaratan İmpress, renklerin gücünü ortaya koymayı başarıyor. Şifonyerinde kullanılan bas çek formundaki çekmeceleri ve paslanmaz aynalı yan detaylarıyla birinci sınıf kalite sunan İmpress, özel kapitone dikişli kumaş uygulamasının kullanıldığı yatak başlığı ile rafine bir portre çiziyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatıım1867 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, İmpress Yatak Odası,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Zamanın ötesinde bir anlayış, zamansız bir tasarım; İmpress Yatak Odası
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
STOSA, ANBAYAYINGRUBU, Silver, Dap Vadisi, Ayvaz A.Ş. Serhan Alpagut, FolkartTime, ISKSODEX2014, YDA-INSO-SUMMA, Rıfat Hisarcıklıoğlui, Nissibi Köprüsü, Uzay, Sempre Mobilya, Söğütİnşaat, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Bulut İnşaat, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfı (BUTGEM), Bayrampaşa Forum Alışveriş Merkezi, Aytaç, Nature Side Serisi, BekirKarahasanoğlu, Birun Serisi, Hive-Inn, Toshıba E-Core, Rita, Seramiksan showroom, Fuga Mobilya, BeyazıtÖztürk, Türk Prysmian Kablo, Veysel Bakgör, Learning@Cisco,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.