Prefabrik Yapı A.Ş. Öğrencilerle buluşmaya devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Prefabrik Yapı A.Ş. Öğrencilerle buluşmaya devam ediyor
14 Mart 2018, Carsamba 09:36:43
Prefabrik Yapı A.Ş. Öğrencilerle buluşmaya devam ediyor
Türkiye’nin önde gelen Hazır Yapı (modüler yapı, ön üretimli yapı) markası olan Prefabrik Yapı A.Ş; Türkiye İmsad’ın düzenlediği okul eğitimleri ve iş hayatına hazırlık kapsamında, 6 Mart tarihinde, Kastamonu Üniversitesi öğrencileriyle buluştu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Prefabrik Yapı A.Ş. Genel Müdürü (İnş. Müh.) Sn. Mustafa Tolunay’ın konuşmacı olarak katıldığı konferansta öğrencilere; Sürdürülebilir Yapılar, BIM (Yapı Bilgi Modeli) ve Endüstri 4.0 genel başlığı altında bilgilendirme yapıldı. Öğrenciler için geleceğin meslekleri arasında gösterilen Hazır Yapı (modüler yapı, ön üretimli yapı) Sektörü ile ilgili; ülkemiz de ve gelişmiş dünya ülkelerinde prefabrik yapının önemi ve uygulama çeşitleri, Bilim-Ekonomi-Mühendisliğin bir arada olması gerekliliği, sanayi üniversite işbirlikleri, sürdürülebilirlik ekseninde prefabrik yapılar, genç meslektaşlarımızdan ve yeni mezunlardan beklentiler,  prefabrik yapılar ile ilgili iş imkânları hakkında genel bilgiler verildi. Yoğun bir ilgi ile karşılanan Sn. Mustafa Tolunay’ın konuşması sonrasında, sektörle ve ürünlerin geleceği ile ilgili sorular yanıtlandı. Yoğun ilgi sebebiyle öğrenciler ve öğretim görevlileriyle konuşmalar konferans salonu dışında da devam etti.

Hekim Holding; bünyesindeki sektörünün öncü markalarıyla birlikte, üniversite konferansları, iş birlikleri vb. aktivitelerle genç meslektaşlarımıza ve yeni mezunlara iyi bir gelecek sağlanması adına çalışmalarına hızla devam edecektir.

KAYNAK İnşaat&Yatırım 290 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Prefabrik Yapı A.Ş., Mustafa Tolunay, Hazır Yapı ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Prefabrik Yapı A.Ş. Öğrencilerle buluşmaya devam ediyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
SpineTower, FESTO Türkiye, Doğa Gayrımenkul, Fiori di Pesca, Retta Serisi, "Future Project of the Year 2012", Zorlu Doğal Elektrik Üretim A.Ş, Seranit’in İSO 500, MehmetÖzer, Sephora, Roof, emlak, Evalımı, Sezgin Aksu, Ofis IN Maltepe, Andrew Foxall, SEPIA ahşap asma tavan sistemleri, İTÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca, NupelFlooring, Akkök Grubu, Pendik Ytong Fabrikası, 77 Milyon liralık Tesis, Efitaşİnşaat, Konforia , Vestel LED Aydınlatma, Yeşil İnşaat, Taurus Investment Holdings, Duncan Swinhoe, Business School Netherlands’ta Executive MBA, YeşilSertifikalar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.