GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı
13 Mart 2018, SALI 15:05:21
GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı
GF Hakan Plastik, bu yıl Mısır’ın başkenti Kahire’de ikincisi düzenlenen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı ile ihracat pazarı için güçlü bir giriş yaptı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

GF Hakan Plastik, 1-4 Mart 2018 tarihleri arasında Mısır’da gerçekleşen BATIMAT Uluslararası İnşaat ve Yapı Malzemeleri Fuarı’na katıldı. BATIMAT ve Mısır Proje Zirvesi’nin bir arada gerçekleştirildiği organizasyonda, Mısır ve Ortadoğu inşaat sektörüne en uygun ürün ve çözümlerin geniş bir yelpazede sunulması hedefleniyordu. GF Hakan Plastik de bu geniş katılımlı organizasyonda ağırlıklı olarak üst yapı ürünlerinin tanıtımını yaptı.

Günümüzde en hızlı büyüyen ekonomilerden biri olarak kabul edilen Mısır, stratejik konumu, geniş kaynakları, sınırsız iş olanakları ve ekonomik portföyünün çeşitlendirilmesi nedeniyle Ortadoğu ve Afrika arasındaki en önemli ekonomilerin başında yer alıyor. Kuzey Afrika'daki inşaat projelerinin %72'si ise yine Mısır'da bulunuyor.  Bu nedenle önemli bir organizasyon olan BATIMAT Mısır 2018, bugünün ve geleceğin binaları için ürün ve hizmetleri ile sektörün önemli oyuncularını bir araya getiriyor. 

İhracat pazarına yönelik çalışmaları doğrultusunda 2018 yılının ilk fuar katılımını Mısır ile başlatan GF Hakan Plastik de bu önemli pazar için fuarda üst yapı ürün grubundan Silenta Premium ve Silenta 3A ses yalıtımlı atık su boruları ile yer aldı. Ayrıca markanın ihracat pazarının lideri konumundaki Aquasystem PP-R boruları da yine standda yer alan ürünlerden oldu. Alt yapı ürünlerini de müşterileriyle buluşturan GF Hakan Plastik, pazarın farklı segmentleri ve farklı ihtiyaçları için hazır olduğunu gösterdi. 

20 binin üzerinde ziyaretçinin katılım gösterdiği fuar, GF Hakan Plastik açısından ürünlerin yoğun ilgi gördüğü, ikili iş görüşmelerinin de gerçekleştiği başarılı bir fuar oldu.

KAYNAK:İnşaat&Yatırım 


283 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GF Hakan Plastik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

GF Hakan Plastik, yurt dışı fuarlarına Mısır ile başladı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
1056 konut, Elysium Art Şişli, 58, Üsküp Büyük İskender Havalimanı, W Paris-Opéra; Wasabi by Morimoto ve Mumbai Taj Mahal Palace & Tower’, Hermes, IF Tasarım Ödülü, Kiravergisi, David J. Haines, SlashArchitects , Thomas Hörnfeldt, AYD Başkanı Hulusi Belgü, Galata Rum İlkokulu, SİT, Mersin Büyükşehir Belediyesi, SurÇelikKapı, Gizem Çağı karo serisi, Rasch, AKD, Düzce Lisesi, Zafer Durmaz, EVKO&MEOT, Burak Göşgün, ElysiumElitKoşuyolu, Adell Armtatür, AzerbaycanUluslararasıGayrimenkulveYatırımFuarı, Mutfak Dğnya Fuarı, GÜNTİAD, Köprü, Çukurova Balkon,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.