Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet
13 Mart 2018, SALI 09:06:31
Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet
Şaşırtan konfor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

144 yıllık deneyimiyle İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, yeni nesil teknolojinin yansıması olan AquaClean Tuma’yı son kullanıcısıyla buluşturuyor. Çok yönlü kompakt bir çözüm olan Tuma, sade ve zarif tasarımını gelişmiş ve yenilikçi teknolojiyle birleştirerek banyolar için ideal bir çözüm oluyor. İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, AquaClean serisinin en üst segmenti Mera’dan sonra tasarladığı Tuma ile kullanıcılarına maksimum düzeyde konfor ve hijyen sunmaya devam ediyor. 

Yeni Geberit AquaClean Tuma, çok yönlü kompakt bir çözüm olmasının dışında sade bir o kadar da zarif tasarımının altında gelişmiş ve yenilikçi teknolojileri barındırıyor. AquaClean geleneği olan patentli WhirlSpray taharet teknolojisiyle ile Tuma, yoğun bir temizlemenin yanı sıra kullanıcısını hoş ve canlandırıcı bir his ile buluşturuyor. Konumu ayarlanabilen taharet çubuğu ve su debi ayarı sayesinde hijyenin manifestosunu yeniden yazan Tuma, etkili bir koku alma ünitesine sahip olmasıyla tüm detaylarında maksimum hijyen ve konfor düşünülerek tasarlandığını kanıtlıyor. Rimfree® (kanalsız) klozet ile birlikte son kullanıcısına ulaşan Tuma, ergonomik uzaktan kumandası ve farklı renk alternatifli kapak seçenekleriyle kullanıcısın beğenisine sunuluyor.  Özel tasarımıyla 2017 IF Tasarım Ödülü’nün sahibi olan AquaClean Tuma, Geberit’in Ar-Ge destekli inovasyon bakış açısını bir kez daha kanıtlıyor.

Kireç çözme fonksiyonuyla da Geberit’in hijyene olan bakış açısını son teknolojiyle tasarımına yansıtan Tuma, bekleme modundayken minimum enerji harcıyor. İngiliz tasarımcı Christoph Behling tarafından tasarlanan Geberit AquaClean Tuma, tüm Geberit ürünlerinde olduğu gibi kolay montaj sayesinde tek bir tesisat uzmanının çalışması yeterlidir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


256 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit AquaClean Tuma, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Geberit’ten AquaClean Tuma akıllı klozet
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yapı Sektörü, Zermeram, Burak Kanlı, CNREXPO, Paraşüt, Seranit Yapı Grubu, Gersan Elektrik, Özkan Öztürk, Afet Yasası, Şile, Revox, ENIPE 2018, Gambiya, Türker Erdem, K7 F –, Fuad Akhundov, Korkut Zağlı, Genpower, Overflow su taşma emniyet sistemi, Ercan Güneştutar, Sarıyer Belediyesi, Parlamento üyesi, LEED yeşil bina, Wilma Elles, MAQROGayrimenkul , Zeynel Abidin Okul, TimcoSokak, Trump Towers İstanbul Genel Müdürü Bülent Kural, Ersin Yazıcı, Dekar Yapı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.