İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da
12 Mart 2018, Pazartesi 15:26:51
İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da
Dünyanın buluşma noktası olmaya hazırlanan İstanbul Yeni Havalimanı’nın aydınlatması Günsan ürünleri ile kontrol edilecek. İGA ve projenin elektrik taahhüt firması EHA ile gerçekleştirilen teklif ve ihale sürecinin ardından Günsan, tercih edilen şirket oldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Konuyla ilgili konuşan Günsan Elektrik Satış Direktörü Vedat Yazar “Günsan’ın anahtar ve priz ürünleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’nın içerisinde yer alacağız. İstanbul’a yapılacakolan, tamamlandığında ülkemiz ekonomisi ve marka değeri açısından önemli unsur olacak üçüncü havalimanına katkıda bulunmaktan dolayı oldukça mutluyuz. 200 milyon yolcu kapasitesi potansiyeline sahip dünya çapında önemli bir havalimanında var olmak, Günsan olarak marka değerimize de önemli katkılar yapacaktır”dedi. 

Bu projede Günsan’ın seçilmesi ile ilgili olarak, “Bu anlaşma ile 2018 yılına çok hızlı bir giriş yaptık. Birbirinden önemli inşaat projeleri ile yaptığımız anlaşmalarla Günsan markasının inşaat sektöründeki varlığı bir üst seviyeye çıkmış oldu. Taahhüt ettiğimiz kalite, güven ve yüksek standartlardaki tasarım anlayışını milyonlarca insan ile buluşturacak olmamız bize büyük bir heyecan veriyor” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 276 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İstanbul Yeni Havalimanı, Vedat Yazar, Günsan Elektrik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul Yeni Havalimanı'nın aydınlatma kontrolü Günsan'da
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Oryataşİnşaat, TKFE, Cerean Enerji, Şile Belediyesi, Kent Art İnşaat, RantsalDönüşüm, Aydınoğlu Grup, Erdal Bahçıvan, “Vostok” , Yer Altı Müzesi , Emlak Pazarlama İnşaat, Renxmatik, Ahmet Meriç, HaliçTersanesi, Folkart Towers, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, KoçTopluluğu, en pahalı ev, KetenHaliç, 7. Ulusal Çatı & Cephe Sempozyumu, Baht Köşkü, Hilton Istanbul Bomonti, Sean YU, Manzara7/24, BinaliYıldırım, DATİ Yatırım Holding, Güneşsahası, Güverte Evleri, Endüstriyel Park, TGMTrendGayrimenkulYatırım,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.