Zıtlığın eşsiz uyumu! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Zıtlığın eşsiz uyumu!
12 Mart 2018, Pazartesi 15:03:20
Zıtlığın eşsiz uyumu!
Ahşap ile mermer aynı karoda buluştu. Decovita’dan yeni ürün: Marble Art.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, yeni serisi ArtMix ile birbiriyle uyumlu yüzey, doku ve renkleri, mix - match yöntemi uygulayarak sofistike karolara dönüştürüyor. Serinin, mermerle ahşabın birleşiminden doğan ürünü Marble Art, mutfak tasarımında yeni bir dönem başlatıyor.

Mermerin şıklığı, ahşabın sıcaklığı, betonun yenilikçi görünümü ya da tekstilin elegan dokusu… Yaşam alanlarınıza özel bir dokunuş gerçekleştirmek için artık bunlardan yalnızca birini seçmek zorunda değilsiniz! Decovita Seramik’in ArtMix serisi, birbiriyle mükemmel uyum sağlayan yüzey, doku ve renkleri, tek bir karoda bir araya getiriyor.

Seride yer alan Marble Art, zarif damarlı beyaz mermer ile geometrik tasarımlı ahşap karoları buluşturuyor. Tasarımıyla pencereden uçsuz bucaksız gökyüzüne bakıyormuş hissi uyandıran ürün, doğanın mucizesini yaşam alanlarına taşıyor. Decovita’nın yeni geliştirdiği multi-surface (Çoklu yüzey) teknolojisi ile ahşapları mat, mermer kısımları ise parlak olan Marble Art, bu sayede gerçeklik hissini ve doğallığı yaşatıyor.

Özellikle mutfaklarda tercih edilen Marble Art, kolay temizlenip çizilmelere karşı dayanıklı olduğundan uzun yıllar boyunca ilk günkü renklerini ve dokusunu koruyor. Decovita’nın tüm ürünlerinde olduğu gibi hem yer hem de duvar karosu olarak uygulanabilen Marble Art, zeminin yanı sıra tek duvarda ya da tezgah arkasında kullanıldığında da mutfağın tüm havasını değiştiriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 320 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ArtMix, Marble Art, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Zıtlığın eşsiz uyumu!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Trinergy, Sem Plastik, Dubai Cityscape Global 2015, Mersin Lojistik ve Transport Fuarı, ELBİElektrik, Bambu, Rengin İnşaat, Nidapark Bomonti Teras, St. Peterburg, Selçuk Tümay, Metropolist Yapı, Prof. Dr. Hans Zilch, AcıbademSağlıkGrubu, Tlos koltuk takımı, Niv Garih, Sanatkarlar Genel Müdürlüğü, VitrA İnovasyon Merkezi’, THECrystal, Leif Flojgaard, Propa Plus Residences, İsmet Yıldırım, CemalEmden, Ruuki, LimakHolding, Yeni Eve Merhaba, Altan Karaarslan, Thermomanto Roof-300, Semih Şenol, GÖLPARK, DumankayaFlexOffice,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.