Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
12 Mart 2018, Pazartesi 14:24:04
 Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor. Seramiksan tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk defa üretilen UNISTONE, seramik sektöründe çığır açıyor. Yerde, duvarda, mutfak ve banyo tezgahlarında, yaşam alanlarının pek çok noktasında hayal edilen her yerde rahatlıkla kullanılmasıyla fark yaratan UNISTONE, modern tarzıyla geleceğin dünyasını şekillendiriyor. Mimar ve tasarımcıların şık ve fonksiyonel mekanlar oluşturmalarına imkan sağlayan UNISTONE, tüm yaşam alanlarında inovatif alanlar isteyenlerin tercihi oluyor. Yaratıcı kullanıma uygun olmasıyla dikkat çeken UNISTONE, istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılması, hayal edilen her yerde sınırsız uygulama seçenekleriyle tasarımda sınırları kaldırıyor.

Reçine ve benzeri kimyasal bağlayıcı kullanılmadan, %100 doğal malzemeden üretilmiş olan UNISTONE, içeriğinde ve yüzeyinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmazken tamamının geri dönüştürebilir olmasıyla çevre sağlığına da özen gösteriyor. Hijyen anlamında da öne çıkan UNISTONE kolay temizlenebilen, yanmaz, su geçirmez, yüksek ısıya, ateşe ve dona karşı direnciyle zamana meydan okuyor. Yüzey sertliğinden dolayı aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklılığa sahip UNISTONE, en yoğun yaya ve taşıt trafiğinde bile uzun süre kullanıma uygun.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 298 kez okunmuştur.


ETİKETLER : UNISTONE, Seramiksan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GSYH, ÖmerFarukBarata, Niv Garih, Urban Land Institute (ULI), Soyak Olympiakent, MardanOtel, imar planı, Yeni Volvo FH, Duygu Bircan, TUSKON, Fera Life Kartal, Mah İnşaat, Fibabanka, OnurTekinturhan, PolisanYalıtımSigortası, Iphone, Multitek Elektronik A.Ş., 64.Hükümet programı, “Pera Sunset Park”, 4. Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, İstanbul Haliç Yat Limanı, Cem Karabulut, İDTM A.Ş., Usta Seminerleri, İstanbul-Bursa-İzmir, Emre Arolat Architects, RenovaGroup, Emlak Yasası, SibelHızlan, Sensormatic,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.