Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
12 Mart 2018, Pazartesi 14:24:04
 Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de ilk defa Seramiksan tarafından üretilen UNISTONE, 11 mm ve 20 mm kalınlığında 120 x 180 ölçülerinde üretiliyor ve istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılma konforu sunuyor. Seramiksan tarafından geliştirilen ve Türkiye’de ilk defa üretilen UNISTONE, seramik sektöründe çığır açıyor. Yerde, duvarda, mutfak ve banyo tezgahlarında, yaşam alanlarının pek çok noktasında hayal edilen her yerde rahatlıkla kullanılmasıyla fark yaratan UNISTONE, modern tarzıyla geleceğin dünyasını şekillendiriyor. Mimar ve tasarımcıların şık ve fonksiyonel mekanlar oluşturmalarına imkan sağlayan UNISTONE, tüm yaşam alanlarında inovatif alanlar isteyenlerin tercihi oluyor. Yaratıcı kullanıma uygun olmasıyla dikkat çeken UNISTONE, istenilen şekilde kesilebiliyor, işlenebiliyor ve birden fazla desenli ürünlerle bir arada kullanılması, hayal edilen her yerde sınırsız uygulama seçenekleriyle tasarımda sınırları kaldırıyor.

Reçine ve benzeri kimyasal bağlayıcı kullanılmadan, %100 doğal malzemeden üretilmiş olan UNISTONE, içeriğinde ve yüzeyinde insan sağlığına zararlı hiçbir madde bulundurmazken tamamının geri dönüştürebilir olmasıyla çevre sağlığına da özen gösteriyor. Hijyen anlamında da öne çıkan UNISTONE kolay temizlenebilen, yanmaz, su geçirmez, yüksek ısıya, ateşe ve dona karşı direnciyle zamana meydan okuyor. Yüzey sertliğinden dolayı aşınma ve çizilmeye karşı dayanıklılığa sahip UNISTONE, en yoğun yaya ve taşıt trafiğinde bile uzun süre kullanıma uygun.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 228 kez okunmuştur.


ETİKETLER : UNISTONE, Seramiksan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Türkiye'de Bir İlk Yine Seramiksan'dan
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ören, Okan Üniversitesi, Prof. Dr. Kahriman, %65, masraf, VENESCO Bina Enerji Yönetimi Danışmanlık, Kathrin Menges, Platinum, HiltonGardenInnSafranbolu, Ür-Ge, TwinBooste, avaş kapanan klozet kapakları, yangın koruma şalteri, İstikbal Mobilya, Murat Özkardeş, EasyFlow , Hırvatistan, sağlıkyatırımı, ÖmerFarukFukara, Ortaköy, Aqua City 2010, MuratÇopur, Özelleştirme Yüksek Kurulu, Eskişehir TOBB İkizkuleler Konferans Salonu, KanyonPark, İller Bankası, VRFKlima, Grohe Türkiye Ülke Müdürlüğü, Symmetra PX 96, Sheraton Otel,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.