Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor
12 Mart 2018, Pazartesi 14:11:18
Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor
Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kastamonu Entegre’nin Floorpan ve Artfloor markaları 2018 yılına üç yeni seri ile girdi. Stone, Deluxe ve Elite serileri 2018 yılının parke trendlerine yön verirken, doğanın sade ve zarif dokusunu, güçlü çizgilerle dekorasyona taşıyor. Modern mekânların vazgeçilmezleri arasında yer almaya aday üç seri, kalitesi, aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklılığı ile ön plana çıkıyor.

Laminat parke üretiminde dünyanın en büyük 4 üreticisinden biri olan Kastamonu Entegre’nin Floorpan ve Artfloor markaları, tüketicilerin ihtiyaçlarına ve beğenilerine yönelik üç yeni parke dizisi sunuyor. Türkiye’de laminat parke döşenen her üç evden birinde bulunan iki markanın 2018 yılına özel serileri Stone, Deluxe ve Elite, mekânları daha güçlü, lüks ve seçkin kılıyor.

 Taş gibi parkenin yeni adı: Stone

Tüketiciye 30 yıl garanti süresi sunan Stone serisi, hijyen plus özelliği ile öne çıkıyor. Hijyen plus özelliği ile bakteri bulundurmayan seri, ahşabın doğallığı ve taşın dokusundan ilham alıyor. Doğanın uyumunu yaşam alanlarına taşıyan bu mükemmel ikili, yenilikçi karakteriyle sıra dışı tasarımlara ilham veriyor. Türkiye’de ilk ve tek AC6 aşınma sınıfındaki ürün, dayanıklılığı ile de sektöre damgasını vuruyor. Özellikle de trafiği yüksek alanlar için önerilen seri, 8 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak kullanıma sunuluyor. 

Parkede seçkin bir öneri: Deluxe

Deluxe serisi, 8 mm kalınlığı ile kullanıcılara 15 yıl garanti sunuyor. Sahip olduğu renk ve doku çeşitliliğiyle seçici davrananlara yönelik kombinasyonlar yaratan seri, şıklık ve estetiği modern çizgilerle buluşturuyor. Lüks yaşamdan ilham alan seri, yaşam alanlarına seçkin bir çözüm önerisi sunuyor. Fazla kullanıma ve zorlanmaya dayanıklı seri, AC4 aşınma seviyesine sahip.

Değişimin en şık seçeneği: Elite

Değişim çağından ilhamla tasarlanan Elite serisi, yaşam alanlarını bu değişime hazırlıyor. Her mekânda gözle görünür değişimin öncüsü seri, 12 mm kalınlığında ve dört tarafı derzli olarak sunuluyor. AC4 aşınma seviyesi ile hem ev hem de ofis ve mağaza gibi gezinimi yüksek alanlara yönelik tasarlanan seri, 15 yıl garanti süresi veriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 243 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Deluxe serisi, Kastamonu Entegre, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kastamonu Entegre'nin Stone, Deluxe ve Elite Serileri 2018 Parke Trendlerini Belirliyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MIPIM Ödülleri, İrfanGüvendi, Finans Zirvesi, Colormix, İnistanbul, GranoporTop, KıbrısSuTemini, Mustafa Albayrak, Star Club, Kazım Köseoğlu, Deniz Şahinkaya, 3D, Koç Holding AŞ, Anadolu Gayrimenkul, İSTANBULBoğazı, Yılbaşı Akşamı , Dünya Enerji Konseyi, Ayşenur Ülvan, IstanbulLightFuarı, Canan Çelebioğlu, Viko Artline, Beylikdüzü Beyzade Konakları, Huawei Raylı Sistemler, Crate and Barrel, İş Sağlığı ve Güvenliği, ÇevreBakanlığı, Business Club, Göksupark, En İyi Mobil Cihaz Uygulaması, Unopiu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.