Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu
12 Mart 2018, Pazartesi 12:31:07
Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu
Seramik sektörünün öncü ismi Yurtbay Seramik, 27 Şubat-03 Mart 2018 tarihlerinde CNR’ da gerçekleştirilen UNICERA 30. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı için hazırladığı göz alıcı standı ve en yeni serileriyle her sene olduğu gibi bu sene de damgasını vurdu!
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Unicera fuarının ilk açılış günü, “DOĞADAN SANATA” yansıttığı en yeni ürünlerini göz alıcı bir tasarımla hazırladığı standında ziyaretçilerinin beğenisine sunan Yurtbay Seramik’i, Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek ziyaret etti. Yurtbay Seramik standında incelemelerde bulunan Sayın Mehmet Şimşek, stantta yer alan en yeni seri tasarım ürünleri de yakından inceleyerek beğenisini dile getirdi.

Fuarın ikinci günü olan 28 Şubat’ta çini sanatına kendi iç dünyasının renklerini işleyerek her bir eseri adeta ölümsüzleştiren Seher Nigiz konuk oldu. Seher Hanım’ın Yurtbay Standında düzenlemiş olduğu workshopa yaklaşık 50 hanım katıldı. Gün içinde katılımcılarla üç ayrı ders yapılarak öğretici ve herkes için unutulmayacak bir gün yaşandı.

Türkiye’den ve de dünyanın birçok yerinden gelen ziyaretçi ve sektör profesyonelleri tarafından da ilgiyle izlenen Yurtbay Standının üçüncü gününde ise Geri Dönüşüm ve Dekorasyon Koçu, Tacihan Özkan Yongacı katılımcılara unutulmaz bir workshop düzenledi.Her tasarımı adeta birer sanat eserine dönüştüren Tacihan Hanım’ın geçmişe terk edilen nesnelere nasıl hayat verdiğini uygulamalı olarak anlattığı workshopa 60 hanım katılımcı misafir oldu. Dört ders olarak düzenlenen bu unutulmaz etkinlikte birbirinden güzel paylaşımlar akıllarda unutulmamak üzere yer etti.

Trio müzik grubunun birbirinden eşsiz parçalarıyla eşlik ettiği kokteylde ise misafirler bir yandan müziğin ahengiyle huzur bulurken diğer yandan Yurtbay Standının adeta bir sanat eserini andıran muhteşem yansımalarıyla kendilerine sanat ziyafeti yaşattılar.

UNICERA'da tüketici ve profesyonellerden tam not alan Yurtbay Seramik, en yeni serileriyle dünyaya sesini duyurmayı yine başardı. Aynı zamanda en ince ayrıntısına kadar tasarlanan standın ihtişamı da yine ziyaretçiler arasında en çok konuşulan stant olmasını sağladı. Son olarak, fuara damgasını vuran Yurtbay Seramik, standına konuk olan tüm ziyaretçilerine içtenlikle teşekkürlerini sunuyor. Yurtbay Seramik ile ilgili yenilikleri aşağıdaki linkten daha yakından takip edebilirsiniz. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 228 kez okunmuştur.


ETİKETLER : UNICERA, Yurtbay Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yurtbay Seramik Unicera Fuarına damga vurdu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GOSB, H. H. Sheikh Maktoum Bin Mohammed Bin Rashid Al Maktoum, Enrique Sanchez Parrondo, Tarman Grup, NupelFlooring, NAS-Nuh-Uğraş İnşaat , Medipol Üniversitesi, Anadolu Kartalları, buhar, MNGAVM, İlyas Ayvacı, Çatı&Cephe Dergisi, 1 ofis, TURYAP, Whisper®, mutfak, Black Box İstanbul, Sami Aydın, Turyap Genel Müdürlüğü, Boğaziçi, ErdalÇelebi, usta eğitimleri, bayram, Rengini seç, Borusan Neşe Fabrikası , Decovita Seramik, Hyundai Asansör, Aslanoba Capital, TheGreenParkHotelConventionCenter, İzmir Bayraklı Folkart Towers,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.