Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor
12 Mart 2018, Pazartesi 12:19:13
Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor
2017 yılında Amerika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan global yolculuğunda yurt içi ve yurt dışında toplam 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, globalleşme stratejisi çerçevesinde Avrupa’da açtığı mağazalarına Frankfurt ile bir yenisini ekledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

2017 yılında Amerika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan global yolculuğunda yurt içi ve yurt dışında toplam 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, globalleşme stratejisi çerçevesinde Avrupa’da açtığı mağazalarına Frankfurt ile bir yenisini ekledi. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, ev ve ofis mobilyası üreten Koleksiyon, globalleşme stratejisi çerçevesinde açtığı yurtdışındaki mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

2017 yılında Amerika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan global yolculuğunda yurt içi ve yurt dışında toplam 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, geçtiğimiz akşam Frankfurt’un merkezinde yer alan yeni mağazasının açılışını gerçekleştirerek “Self Organised Work Place” temasıyla yer verdiği yeni ofis tasarımlarını, Frankfurt’un önde gelen mimar ve sektör temsilcileriyle buluşturdu.

Hedef Avrupa’da yüzde 50 büyümek

Geçtiğimiz yıl Düsseldorf merkez mağazasının açılışıyla Almanya pazarına giren Koleksiyon, pazardaki konumunu 2018’in ilk çeyreğinde Almanya’nın güneyinde Frankfurt mağazasıyla güçlendiriyor. Yıl içerisinde Avrupa’da 10 Milyon Euro cironun üzerine çıkmayı hedefleyen Koleksiyon, ABD, Kafkaslar, Orta ve Uzak Doğu ülkelerinde devam eden faaliyetlerine yeni ülkeler eklemeyi planlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 204 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Koleksiyon, Avrupa,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Viatrans – Meydanbey, Novella cam serisi, MultiplanEnerjiveYalıtımSistemleri, IHG, REMAX, Artefakt Design Studio , Birinci İstanbul Tasarım Bienali, CityscapeGlobal, Dr. Axel Bush, Saat ve Malzemeleri Fuarı , Ömer Onay, İstanbul Kemerburgaz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Emre Alkin, Boğaziçi Beton San. Tic. A.Ş, Nurettin Taş, Kamuyu Aydınlatma Platformu, Oryataşİnşaat, iFDesignAward2017, Salih Satıcı, Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Gül, OCT İnşaat , Hyundai Heavy Industries, AlZamil, Silikon Vadisi, yağmursuyu, İsmail Acar, MehmetYılmaz, Bekir Çetinkaya, LennoxEnergy, Serdar Plastik A.Ş, Baumit Pro,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.