Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor
12 Mart 2018, Pazartesi 12:19:13
Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor
2017 yılında Amerika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan global yolculuğunda yurt içi ve yurt dışında toplam 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, globalleşme stratejisi çerçevesinde Avrupa’da açtığı mağazalarına Frankfurt ile bir yenisini ekledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

2017 yılında Amerika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan global yolculuğunda yurt içi ve yurt dışında toplam 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, globalleşme stratejisi çerçevesinde Avrupa’da açtığı mağazalarına Frankfurt ile bir yenisini ekledi. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, ev ve ofis mobilyası üreten Koleksiyon, globalleşme stratejisi çerçevesinde açtığı yurtdışındaki mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor.

2017 yılında Amerika’dan Avustralya’ya, Avrupa’dan Asya’ya kadar uzanan global yolculuğunda yurt içi ve yurt dışında toplam 42 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, geçtiğimiz akşam Frankfurt’un merkezinde yer alan yeni mağazasının açılışını gerçekleştirerek “Self Organised Work Place” temasıyla yer verdiği yeni ofis tasarımlarını, Frankfurt’un önde gelen mimar ve sektör temsilcileriyle buluşturdu.

Hedef Avrupa’da yüzde 50 büyümek

Geçtiğimiz yıl Düsseldorf merkez mağazasının açılışıyla Almanya pazarına giren Koleksiyon, pazardaki konumunu 2018’in ilk çeyreğinde Almanya’nın güneyinde Frankfurt mağazasıyla güçlendiriyor. Yıl içerisinde Avrupa’da 10 Milyon Euro cironun üzerine çıkmayı hedefleyen Koleksiyon, ABD, Kafkaslar, Orta ve Uzak Doğu ülkelerinde devam eden faaliyetlerine yeni ülkeler eklemeyi planlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 220 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Koleksiyon, Avrupa,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Koleksiyon Avrupa’da büyümeye devam ediyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CRH, TorunCenter, Sinpaş Ottomare Suites, İbrahim Çanakcı, Kocaeli belediyesi, Emin Ali Sipahi, MaltepeBelediyesi, MekanikEndüstriAŞ, TMME, Vodafone Arena Stadı Yenileme Projesi, DORinsight, Luce serisi, Kentsel dönüşüm. Altıındağ, Shuffle, BEKAŞ İnşaat, YDA İnşaat, Erdoğan Ülker, Ankara İşadamları ve Sanayiciler Derneği (ANKİSAD), HMFAsansör, Aqua Homes&Gardens, Bayraktar&Gürsoy Yatırım Ortaklığı, Mahal Palas, Thea Ultima, İhracatın Yıldızları / İhracatı Teşvik Ödülleri, Ekşinar Konakları, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Noa ve Matteo Thun, Allison Torqmatic® şanzıman, Haluk Kayabaşı, gümrük,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.