Doğallıktan yana olanların tercihi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Doğallıktan yana olanların tercihi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:53:56
Doğallıktan yana olanların tercihi
Çilek’ten ahşap doğallığıyla Mocha Bebek Odası
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bebeklerin sağlıklarını ebeveynleri kadar düşünen Çilek, doğal meşe kullanarak tasarladığı Mocha Bebek Odası ile miniklerin güvenli ve rahat bir şekilde uyumalarını sağlıyor. Doğallıktan yana olan ebeveynler minikleri için Mocha Bebek Odası’nı tercih ediyor. Farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin beğenisini kazanan Çilek, bebek bekleyen ebeveynlerin karşısına Mocha Baby ile çıkıyor.

 Ahşabın doğallığı ‘Mocha Baby’ ile bebek odalarında

Mocha Baby’yi miniklerin rahatını düşünerek tasarlayan Çilek, yumuşatılmış kavisli formu ve parmaklık aralıkları sayesinde bebeklerin güvenliğini üst seviyede tutuyor. 3 kademeli olarak ayarlanabilen karyolası ile bebekler ve ebevynler için konfor sunan Mocha Baby, karyolanın altında bulunan bölmeli alt çekmece sayesinde bebeklerin eşyalarının daha düzenli saklanmasını sağlıyor. 3 kapaklı dolabı ve son teknolojiyle tasarlanan fren sistemiyle bebeklerin uykularının bölünmemesini de sağlayan Mocha Baby Serisi, duvara monte edilebilen rafıyla da bebeklere ait özel eşyaları sunma olanağı tanıyor. 

 Mocha Baby Serisi ayrıca, E0 standartlarına sahip, 16mm kalınlıkta melaminli yonga levhadan üretilen güvenlik, sağlık, ergonomik koşulllar içerikli TÜV GS Avrupa ve Amerika güvenlik standartlarına uygun teknik tasarımıyla da büyük beğeni topluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1558 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çilek, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğallıktan yana olanların tercihi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İnşaat Teknolojileri ve Ekipmanları Fuarı, Rıfat Noyan Cersaie Fuarı, Gözlem, Çayırova, CNR EXPO Yeşilköy, Seranovaseramik, Aksa Doğalgaz, Yakup Kara, TEPTAAydınlatma, Marmara Yapı A.Ş, Lokman Hekim Hastaneleri, bora kurum, DEİM, Burak Alüminyum, Seyr-i Sapanca, Ulaştırma, GS, RehaGür, Oba Yağ, AQA PERLA, Soma Holding, 2014 Emlak Endeksi, MuratYıldırım, PrestijEvleri , Buca , turcas, Türkiye ve Gelişmekte Olan Pazarlar Proje Müdürü, YükselCoşkunyürek, malzemeler, Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler A.Ş. ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.