Doğallıktan yana olanların tercihi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Doğallıktan yana olanların tercihi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:53:56
Doğallıktan yana olanların tercihi
Çilek’ten ahşap doğallığıyla Mocha Bebek Odası
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bebeklerin sağlıklarını ebeveynleri kadar düşünen Çilek, doğal meşe kullanarak tasarladığı Mocha Bebek Odası ile miniklerin güvenli ve rahat bir şekilde uyumalarını sağlıyor. Doğallıktan yana olan ebeveynler minikleri için Mocha Bebek Odası’nı tercih ediyor. Farklı yaşlara hitap eden ürünleriyle herkesin beğenisini kazanan Çilek, bebek bekleyen ebeveynlerin karşısına Mocha Baby ile çıkıyor.

 Ahşabın doğallığı ‘Mocha Baby’ ile bebek odalarında

Mocha Baby’yi miniklerin rahatını düşünerek tasarlayan Çilek, yumuşatılmış kavisli formu ve parmaklık aralıkları sayesinde bebeklerin güvenliğini üst seviyede tutuyor. 3 kademeli olarak ayarlanabilen karyolası ile bebekler ve ebevynler için konfor sunan Mocha Baby, karyolanın altında bulunan bölmeli alt çekmece sayesinde bebeklerin eşyalarının daha düzenli saklanmasını sağlıyor. 3 kapaklı dolabı ve son teknolojiyle tasarlanan fren sistemiyle bebeklerin uykularının bölünmemesini de sağlayan Mocha Baby Serisi, duvara monte edilebilen rafıyla da bebeklere ait özel eşyaları sunma olanağı tanıyor. 

 Mocha Baby Serisi ayrıca, E0 standartlarına sahip, 16mm kalınlıkta melaminli yonga levhadan üretilen güvenlik, sağlık, ergonomik koşulllar içerikli TÜV GS Avrupa ve Amerika güvenlik standartlarına uygun teknik tasarımıyla da büyük beğeni topluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


319 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Çilek, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğallıktan yana olanların tercihi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mikatronik, Marakeş, Termoteknik Manisa Fabrikası, G. Mehmet Arda, MarcoVotta, Mustafa Abdurrahman, Sinan Tezçakın, İHKİB, Kaan Yücel, The Address Hotel, Kuleli Askeri Lisesi, Tasarım ve Teknoloji Fuarı, Kuşadası, Barajlar ve HES Fuarı, Köln/Bonn Havaalanı, İbrahim Bilgiç, Tunçbilek Termik Santralleri , Özgen Keskin , Geberit, Hırvatistan, WINEURASIAAutomation, Mozart ve Schubert, Osmangazi Mahallesi, Koçolu, Tuncer Çakmaklı Architects, Serdar Kalaycı, Göknar İnşaat, ACO Biojet, Manisa, vergi ve koruma önlemleri ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.