Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:26:41
Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi
Kurumsal etik değerler ve yönetim konusunda en iyi uygulamaların teşvik edildiği bağımsız bir araştırma merkezi olan Ethisphere Enstitüsü Rockwell Automation’I 2018 yılında Dünyanın En Etik Şirketi ünvanına layık gördü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kendisini endüstriyel otomasyona adamış dünyanın en büyük şirketi Rockwell Automation, Ethisphere Institute tarafından 2018 Dünya’nın En Etik Şirketleri listesine girmeye layık görüldü. Ethisphere Institute’e ait pozitif değişikliği tetikleyen ve ahlaki yönetim ve kurumsal davranışı iyileştiren 135 seçkin global şirketin yer aldığı listeye Rockwell Automation 10. kez yer aldı. 

Rockwell Automation Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su Blake Moret “Doğruluk ve dürüstlük bizim kurumsal DNA’mızın bir parçası ve Ethisphere’in çalışanlarımızın şirket değerlerimizi her gün yaşatmak için yaptıklarını ödüllendirmesinden gurur duyuyorum” dedi ve şöyle devam etti: “Birbirimize dürüstlükle, ahlakla ve saygıyla yaklaşmak sadece yapılması gereken doğru şey olmakla kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli değerlere sahip olduğumuz için şirketimizin büyümesine de destek olurlar”.

“Dünyadaki söylemler 2017'de derin bir biçimde değişirken, daha güçlü bir ses ortaya çıktı. Ortak bir hukuk devleti ile çalışan global şirketler artık toplumun insanlık halini iyileştirmek için en güçlü kuvveti haline geliyor. Bu yıl firmaların giderek seslerini bulduklarını gözlemledik. Özellikle Dünyanın En Etik Şirketleri örnek liderlik sergilemeye devam etti” diye konuşan Ethisphere CEO'su Timothy Erblich, Rockwell Automation'daki herkesi, Dünyanın En Etik Şirketlerinden biri olarak seçildikleri için tebrik ederim” dedi. 

Rockwell Automation bugün 2017 Kurumsal Sorumluluk Raporu'nu yayınladı. Rapor, kurumsal sorumluluk ve sürdürülebilirlik konusundaki yaklaşımımızı, bütünlük kültürümüz ve etik ticari uygulamalarımızla birlikte detaylandırmaktadır. Sürdürülebilir müşterilere, sürdürülebilir bir şirkete ve sürdürülebilir bir topluma hizmet ederken benimsediğimiz yaklaşımımızı paylaşmaktan heyecan duyuyoruz.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 208 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Rockwell Automation,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Rockwell Automation 10. kez Dünyanın En Etik Şirketi seçildi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mehmet Göçmen, İstanbul Grand Tarabya Otel, 7. Ulusal Çatı & Cephe Sempozyumu, Giwa Holding, DF6026W2VV 86.2x116x66, Karadeniz Bölgesi, Ozan Bük, HolidayInn, Atlas Grup, AKM, Kamu İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet AkbalıkEtkinlik ve Eğitimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Işık Gökkaya, AhmetIşıkgece, Bahçeşehir Koleji, GAD Mimarlık, IHIB, Londra City Business College, CardFinans, Eczacıbaşı – Lincoln Electric, Serdar Kayaalp, MIPIMFuarı, Ataşehir, MarinaBudva, Kırklareli, PlanlıAlanlarİmarYönetmeliği, EnlakGYO, Isparta Devlet Hastanesi , Tlos Sehpa, VIA/PORT Venezia, Symbol 262, Ersan Ergün,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.