Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi
12 Mart 2018, Pazartesi 11:18:47
Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi
Herkes artık baharın yüzünü göstermesini bekliyor. Baharla birlikte doğanın yeniden zümrüt yeşili kıyafetine bürüneceği günler de yaklaşıyor. Doğanın geçirdiği bu değişim, elbette dekorasyona da yansıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Herkes artık baharın yüzünü göstermesini bekliyor. Baharla birlikte doğanın yeniden zümrüt yeşili kıyafetine bürüneceği günler de yaklaşıyor. Doğanın geçirdiği bu değişim, elbette dekorasyona da yansıyor. Farklı tasarıma sahip elektrik anahtarı ve prizleriyle Panasonic Eco Solutions Türkiye de şimdi baharın desenlerini evlere taşıyor. VİKO imzalı, Artline Serisi Karre Style tasarımları, yaprak motifli zarif modelleriyle yaşam alanlarına baharın enerjisini getiriyor.   

Doğa, yakında gelecek bahara hazırlanıyor. Şimdi evler de doğaya ayak uyduruyor. VİKO’nun Artline Serisi Karre Style modelleri, minimal tarzı ve üzerinde yapraklar bulunan tasarımlarıyla mevsimin ruhunu yansıtıyor. Karre Style’ın bahar konseptli elektrik anahtarları ve prizleri, evinizde yaratmak istediğiniz mevsim değişikliğini kusursuz şekilde tamamlıyor. 

Her yaştan zevke seslenen Karre Style modelleri, evinizin her alanında olduğu gibi çocuklarınızın odasında da güvenle kullanabileceğiniz şekilde üretiliyor. Özellikle prizlerden kaynaklı ev kazaları ve elektrik çarpmalarına karşı hem priz kapağı hem de priz mekanizması içinde çocuk koruma kapakları bulunuyor. Bu sayede çocukların, priz deliklerine sivri cisimler sokması engellendiği gibi en üst seviyede güvenlik de sağlanmış oluyor. Ülkemizde tüm kazaların %18-25′ini ev kazalarının oluşturduğunu ve bu kazalarda elektrik çarpmalarının önemli bir paya sahip olduğunu düşündüğünüzde bu özellik gerçekten içinizi rahatlatıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 313 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VİKO, Karre Style,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Viko Dekorasyona Bahar Getirdi, Evlerin Enerjisi Tazelendi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zorlu Holding, Turgut Erkeskin, SiemensBinaTeknolojileri, Ahşap ve Metalde Kesim Kolaylaştırıcı, Ketenİnşaat, CemCeminay Uygulaması, KemalKaya, Kartal Adliye Sarayı, NG Kütahya Seramik, EPD, Emma Uluslararası Yatırımlar, Hotpoint Aqualtis, BetaMarinaLiman, 
LUX*Bodrum, Ayhan Kardeşler, KentparkGayrimenkul, Ziylan Gayrimenkul , Emre Ülger, FBGY, Çandarlı Limanı, NurolGYO, VFK 125 güneş kolektörü, “Limited Edition”, 4Deserts, GROHE Euphoria, EGS Business Park, STOSA, VakıfGYO, SestosKoltukTakımı, Temeltaş Proje Geliştirme A.Ş. ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.