GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor
12 Mart 2018, Pazartesi 10:54:40
GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor
11 Mart tarihi, 2010 yılından bu yana küresel olarak tesisatın önemine dikkat çekmek için Dünya Tesisat Günü olarak takvimlerde yer alıyor. GF Hakan Plastik de bu gün özelinde Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünya Tesisat Konseyi’nin tüm dünyada sektörün önemli rolünü ortaya koymak, yapılan çalışmaların geliştirilmesini teşvik etmek amacıyla tasarlandığı Dünya Tesisat Günü, 2010 yılından bu yana 11 Mart tarihinde kutlanıyor. Dünyada su kaynaklarının giderek azalması ve bu kaynakların verimli kullanılmasına duyulan ihtiyaç, suyun dağıtımı için yapılan çalışmaların önemini de artırıyor. Dünya Tesisat Günü için GF Hakan Plastik adına bir açıklama yapan Yurtiçi Satış Direktörü Murat Üçer de Dünya Tesisat Konseyi’nin bu girişiminin önemine dikkat çekerek şunları kaydetti:  “Tesisat, hijyen ve sağlık koşulların oluşturulması ve devam ettirilmesi konusunda son derece önemli; aynı zamanda insan ve çevre sağlığı arasındaki bağlantıyı sağlaması da. Sıhhi tesisat, yapı için gerekli olan suyun temini, depolanması, ısıtılması, yumuşatılması, basınçlandırılması ve dağıtımı, pis suyun atılması, atık suyun arıtılması, yağmur suyu tahliyesi, yangın söndürme, vb. konularını içeriyor.  Konu, suyun doğru yönetilmesi olduğu için ehliyetli kişiler tarafından yapılması önemli. Tesisat mühendisliğinin doğru yapılması, ürünlerin doğru seçilmesi ve çizilen projenin doğru uygulanması birbirini tamamlayan unsurlar. 

Biz üreticiler, ürünlerimizi geliştirirken pek çok konuyu göz önünde bulunduruyoruz: hijyen, dayanıklılık, sessizlik, vb. Değişen ihtiyaçlar kendimizi yenilememizi, yeni ürünler sunmamızı gerektiriyor. Projelendirme aşamasında da sağlıklı ve uzun tesisat ömrü için uygun boru ve donatım malzemelerinin seçilmesi şart. Ürünlerin uygulaması ayrı bir uzmanlık alanı. Biz bu konuyu çok önemsiyoruz. Çünkü sunduğumuz ürünlerin performansı ve kalitesi, uygulamayı yapan tesisat ustalarının mahareti ile kendini gösterebiliyor. Bu nedenle tesisatla ile ilgili tüm gerçek kahramanların Dünya Sıhhi Tesisat Günü’nü kutluyoruz”.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 192 kez okunmuştur.


ETİKETLER : GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

GF Hakan Plastik Dünya Tesisat Günü’nü kutluyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Marina Palace, nano, HazırBetonBirliği, Tasarım Haftası, Endüstriyel Park, Oktay GÖNÜLTAŞ, İstanbul Liman İşletmeleri Yolcu Salonu, Yat Limanı, X-Large, James Emmett, Ebruli Ispartakule, Materia, Charleston, Bağbahçe Evleri, bölme duvar, ResimİstanbulOrman, Selçuk Yorgancıoğlu, BengüÖner, Spradon Vadi, TÜV SÜD, Cem Çiftçi, Bürotime, Richard Cameron, Şile Eğitim Kampüsü, Yılın İş Adamı, Ç.R.J İnşaat, Selçuk Tümay, NuhBeton, köy, TamerÖzen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.