Bosch Termoteknik Bahreyn Pazarına Girdi! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Bosch Termoteknik Bahreyn Pazarına Girdi!
12 Mart 2018, Pazartesi 10:15:50
Bosch Termoteknik Bahreyn Pazarına Girdi!
Bosch Termoteknik Şubat 2018 itibarı ile Bahreynli Shaheen Group ile anlaşma yaparak Orta Doğu’da yeni bir pazar daha kazandı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

1958’den beri İklimlendirme sektöründe AWALCO ismi ile yer alan Shaheen Group, 400 uzman çalışanı ve 350’den fazla tamamlanmış projesi ile Bahreyn’de Bosch Termoteknik’in temsilciliğini üstlenecek. Bu kapsamda şirket; Bosch Termoteknik’in Ticari ve Endüstriyel sıcak su ve ısıtma ürünlerinin Bahreyn pazarında tanıtılması ve satışından sorumlu olacak. Son yıllarda, altyapı ve konut projelerinde büyük yatırımlar ile önemli ölçüde büyüyeceği tahmin edilen Bahreyn'de, iklimlendirme pazarının gelişmesinde temel bir rol oynamaktadır.

Bahreyn’de artan şehirleşme ve olumlu ekonomik gelişmelerle birlikte Shaheen Group ülkenin önde gelen firmaları arasında yer aldı. 50 yılı aşkın süredir Bahreyn’in önde gelen gruplarından biri olan Shaheen Group’un iklimlendirme sektörünün yanında yangın alarm sistemleri ve ev otomasyonu gibi farklı alanlarda da faaliyetleri bulunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 181 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bahreyn, AWALCO, Shaheen Group, Bosch Termoteknik,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bosch Termoteknik Bahreyn Pazarına Girdi!
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mehmet Ali Korkmaz, İsmail Uyar, Avrasya Tüneli Projesi, Artemis, Serdar Bahadır, CihanKosif, İncek Green, Konya Prestij Park, Erinç Çetin Miser, Aksu Köyü, Tunçmatik, ACE of M.I.C.E., Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Özlem Gökçe, RönesansGrubu, Bünyamin Derman, TAYGroup, MediaMarkt, Gedik Yatırım Araştırma, ErcanŞirketlerTopluluğu, ERA Broker, Dr. Engin Çörüşlü, Thea Optima, Dual Flow Hava Sirkülasyon Sistemi, Maltepe Aydınevler, CEEMEA Strateji Top 10, Sancaktepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi, StarAVM, ESASAeropark, Satellite Design Report Award, Sarp Group İnşaat Genel Koordinatörü Sn.Vekalet Kaba,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.