Genç Boya ve Vernik İran Woodex'te ürünlerini sergiledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Genç Boya ve Vernik İran Woodex'te ürünlerini sergiledi
12 Mart 2018, Pazartesi 10:01:21
Genç Boya ve Vernik İran Woodex'te ürünlerini sergiledi
Genç Boya ve Vernik 12 – 15 Şubat 2018 tarihleri arasında İran’ın Tahran şehrinde düzenlenen Woodex Fuarı’nda inovatif ürünlerini sergiledi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İran’ın mobilya yan sanayileri konusunda en önemli ve tek fuarı olma özelliği taşıyan Woodex Fuarı’na katılan Genç Boya ve Vernik, ürün çeşitliliği ve kalitesiyle dikkatleri üzerine topladı. Sektör profesyonelleri, üreticiler, dağıtıcı kanallar gibi farklı iş kollarından ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği fuarda Genç, sektörü yakından takip ederek ticari ilişkilerini güçlendirdi.

Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan Kayalar Kimya Genel Müdür Yardımcısı Tolga Kayalar “Kayalar Kimya çatısı altında üretimini yaptığımız Genç Boya ve Vernik sektöründe lider markalardan biridir. Woodex Fuarı ile önemli ihracat potansiyeli olan İran pazarını yakından takip etme fırsatı yakaladık ve ticari ilişkilerimizi güçlendirdik. Yurt dışındaki fuarlar mevcut ihracat hedeflerimizi geliştirmede ve potansiyel müşterilere ulaşmada bizim için büyük önem taşıyor. Katıldığımız fuarlarda sektörün ihtiyaçlarını somut veriler dâhilinde analiz edebiliyoruz. Bu bilgileri Ar-ge bölümleri ile paylaşarak, sektörün ihtiyaçlarına uygun ürün/hizmetler geliştirebiliyoruz. Kayalar Kimya olarak Türkiye ve İspanya'da toplam 59 bin metrekare alana kurulu son teknolojiyle donatılmış, en ileri otomasyon sistemine sahip tesislerde ürettiğimiz ürünleri 60 ülkeye ihraç ediyoruz. Türkiye dışında Azerbaycan ve Cezayir pazarlarında da lider konumdayız. Yıl içerisinde katıldığımız fuarlarla hedeflediğimiz pazarlarda daha aktif ve agresif olmayı amaçlıyoruz” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım179 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Genç Boya, İran, Tolga Kayalar ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Genç Boya ve Vernik İran Woodex'te ürünlerini sergiledi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ersa, "E.C.A. ile Tasarruf Ve Enerji Verimliliğini Keşfet”, Türkiye distribütörü, Babacan Port Royal, Endüstriyel, Vedat Arslan, Leif Flojgaard, İstanbul Emlakçılar Odası, Abdullah Erdem Cantimur, Evvelİstanbul, Alkumru, Çengelköy Park Villaları, flexobit, Partner, Airfel’in Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi, Ferruh Barış Türe, Aprilis ve Pure , Kendini ve Çevreyi Temizleyen Beyaz Çimento, Doka kalıp sistemleri, Marshall Masterpro, Larus Palas, LeventGökçe, Gülyalı, “Bina Hizmetleri ve Yeni Teknolojiler”, Fransız Kültür Merkezi, SelectionVitrifiyeSerisi, Uluslararası Beton Tasarım Yarışması, Volkswagen Doğuş Tüketici Finansmanı A.Ş., Gül Proje Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali Gül, Pendik Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.