CEMBEY Nakliyat da MAN’ı tercih etti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
CEMBEY Nakliyat da MAN’ı tercih etti
12 Mart 2018, Pazartesi 09:55:01
CEMBEY Nakliyat da MAN’ı tercih etti
Sunduğu farklı hizmetlerle lojistik sektörünün genç markası CEMBEY Nakliyat, filosunu güçlendirmek için MAN TGS serisini tercih etti. Türkiye’nin her noktasına farklı lojistik hizmetleri sunan Kırşehir merkezli CEMBEY Nakliyat, sipariş verdiği 4 adet TGS 18.460 BLS 4X2 çekiciden ilkini, düzenlenen törenle teslim aldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

MAN’ın Ankara, Akyurt’taki tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine CEMBEY Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Saraç, MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Nurettin Aktemur ve Şensan Man Bayii Murat Karadeniz katıldı.

MAN’ı tercih etmelerinde kamyonun sağlam, dayanıklı yapısına da vurgu yapan Süleyman Saraç “Bu modelin en belirgin özelliklerinden bir kaçı da; en hafif araç olmasının yanı sıra az yakıt tüketimi ve zorlu şartlarda gösterdiği yüksek performanstır. Sağladığı tüm bu avantajlar, tercihlerimizi MAN’dan yana kullanmamızı sağladı” dedi.

MAN araçlarının; ileri teknolojisi, dayanıklılığı, kalitesi, konforu, düşük yakıt tüketimi ve işletme giderleri gibi öne çıkan birçok özelliğine dikkat çeken MAN Kamyon ve Otobüs Ticaret A.Ş. Kamyon Satış Uzmanı Nurettin Aktemur ise “Bununla birlikte, yaygın Satış Sonrası Hizmetler ağı, sunulan finansal çözümler ve daha birçok ayrıcalıklar ile MAN, müşterilerini her açıdan düşünen bir marka. Araçlarımız, en zorlu koşullarda dahi üstün niteliklerini eksiksiz sergileyecek şekilde üretiliyor. En zorlu coğrafyalarda, tüm hava koşullarında üstün performanslar sergileyen MAN araçları, aynı başarılı performansı düşük yakıt tüketiminde de sergiliyor” şeklinde konuştu. CEMBEY Nakliyat, MAN TGS 18.460 BLS 4X2 çekici siparişinin kalan üçünü ise 2018 yılı içinde teslim alacak.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 165 kez okunmuştur.


ETİKETLER : MAN, CEMBEY Nakliyat,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

CEMBEY Nakliyat da MAN’ı tercih etti
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Renaissance Polat İstanbul Hotel, Mustafa Hulisi Söylemez, Double Park Residence, İzmit Körfez Geçişi, Deluxe Marbles, Elegancebanyoserisi, Gülsün Hoca, REIDIN, “Sinpaş Eco Town, Doç. Dr. Sadullah Çelik, BDR THERMEA GROUP, Arzu Tekir, Sançim Bilecik Çimento, Tekfen Bomonti Apartmanları, RELUX RSO 50 Suit&Office, İmar Emsali, Türkiye Ticari Gayrimenkul Pazarı Görünümü, Yeni Gelir Vergisi Kanunu Tasarısı, Belediyeler, M. Şefik TÜZÜN, ENBE Orkestrası, TOMTAŞ, Smart TOFED, Red Dot Uluslararası Tasarım Ödülü, KSV, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Malzeme, Futurallia, TuranlarGrup, Smart Dokunmatik Koltuk Takımı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.