Bosch Termoteknik, İstanbul’daki İç Tesisat Uzmanları ile Buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Bosch Termoteknik, İstanbul’daki İç Tesisat Uzmanları ile Buluştu
12 Mart 2018, Pazartesi 09:48:37
Bosch Termoteknik, İstanbul’daki İç Tesisat Uzmanları ile Buluştu
Bosch Termoteknik, İGDAŞ ve Gastechnics Dergisi iş birliğiyle bu yıl ikincisi düzenlenen İç Tesisat Buluşması’nda İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarından uzmanlarla bir araya geldi. Yoğun bir katılımla gerçekleşen organizasyonda Bosch, geniş ürün gamı ve hizmetleri hakkında uzmanlara detaylı bilgiler verdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma soğutma sektörünün önde gelen şirketlerinden Bosch Termoteknik, sektörü destekleyici aktivitelerine devam ediyor. Bu kapsamda ana sponsor olarak yer aldığı 2. İstanbul İç Tesisat Buluşması’nda, İstanbul’da faaliyet gösteren sertifikalı tesisat firmalarının uzmanlarıyla bir araya geldi.

Bosch Termoteknik Pazarlama Direktörü Ali Aktaş’ın ErP düzenlemesi hakkındaki sunumu katılımcılar tarafından büyük ilgiyle takip edildi. Toplantı İGDAŞ’ın faaliyetleri, 2018 yılı hedeflerine ilişkin bilgiler ve interaktif oturumlar ile tamamlandı. Yaklaşık 500 katılımcının yer aldığı organizasyonda İGDAŞ tarafından Bosch Termoteknik’e teşekkür plaketi takdim edildi.

 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 152 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bosch Termoteknik ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bosch Termoteknik, İstanbul’daki İç Tesisat Uzmanları ile Buluştu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Danfoss Avrupa İş Konseyi, Şadi Yazıcı, Kilyos, Sia serisi, City Life, HazırBetonGüvenEndeksi, jeotermalsahasıihalesi, GALDER, Lectus Plus, EDDA Mimarlık, referans merkezi, “Beyaz Köşk” , ÖzlemDenizmen, Koray Yavuzer, DUARTE, LEED® for Homes™ Sertifikası, Bursaa Büyükşehir Belediyesi, Menderes Türeİ, Acıbadem Grubu, Zeydan Karalar, İFM, İbis Esenyurt/İstanbul, Özdilek AVM, Escuda, İVAFlatsKağıthane, Avrupa Residence TEM Projesi, DMY Grup, MXN YAPI TASARIM, BOSBİ, Royal Holiday Palace,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.