İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor
12 Mart 2018, Pazartesi 09:45:00
İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor
Motivasyon ve ekip toplantıları yeni deneyimlere dönüşüyor
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mutfağı merkezine alarak yemek, aksesuar, eğlence ve yaşam fikirlerini bir araya getiren İntema Yaşam, takım çalışması, motivasyon etkinlikleri düzenlemek isteyen firmaların kurumsal etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. İntema Yaşam Akademi’nin yemek workshopları, paylaşmayı, yeni bir şeyler öğrenmek ve denemek isteyen, mutfakta yeni hikayeler ve yeni mutluluklar eklemek isteyen şirketleri bekliyor.

‘Besleyici Deneyimler’ sloganıyla bünyesinde mutfağa dair onlarca ürün, yemek- deneyim markasını bulunduran İntema Yaşam, birbirinden keyifli yemek workshopları düzenlediği “İntema Yaşam Akademi”de firmaların kurumsal etkinliklerine ev sahipliği yapıyor. İntema Yaşam Akademi, takım çalışması, motivasyon etkinlikleri düzenlemek isteyen gruplara ve şirketlere alternatifli workshoplar sunuyor, profesyonel şeflerin mevsiminde sebze ve meyvelerle oluşturduğu çok özel menülerle ilginç ve besleyici lezzetler keşfediliyor.

Kurumsal etkinlikler profesyonelleri bir araya getiren özel fırsatlar olmasının yanı sıra; şirketlerin kimliğini doğru yansıtması ve katılımcıların pozitif deneyimi için de önemli. İntema Yaşam Akademi, son teknoloji ürünlerle tasarlanmış mutfaklarda, deneyimli ve uzman şefleriyle birlikte şirket içi etkinliklerine yemek üzerine yeni deneyimler sunuyor. Doğal tatlar incelikle işleniyor, yerel ve global yemek kültürüyle ruha iyi gelen, yenilikle beslenen ve besleyen Akademi mutfağında yemek pişirmenin keyfine varılıyor. 

Kurumlara özel menülerde besleyici tatlar sunuluyor

İntema Yaşam Akademi’nin şeflerinden, dünyada henüz kullanılmaya başlanmış yeni teknikler ile yerel ve iyi beslenme biçimleri pratik yöntemlerle öğreniliyor. Şirketlerin ve çalışanların ofis dışında kaliteli vakit geçireceği zengin bir içeriğe sahip olan workshoplar için çok özel oluşturulan menülerde besleyici tatlar keşfediliyor. Yaratıcılığı pekiştirecek tüm yeni deneyimler Akademi mutfağında yaşanıyor.

Mutlulukla hatırlanacak bir deneyim kazanılıyor

İntema Yaşam Akademi workshopları, 2 kişilik istasyonlarda gerçekleşiyor. Şirketlerin 12 veya 20 kişilik gruplar halinde 3 saatini keyifle geçirdiği workshoplarda, ortaya çıkan harika tatlar hem ekibi hem de kişiyi keşfetmenin doyumuna ulaştırıyor. Ayrıca yaşanan bu deneyimin mutlulukla hatırlanması için katılım sertifikası veriliyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


188 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İntema Yaşam Akademi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İntema Yaşam Akademi kurumsal etkinliklere ev sahipliği yapıyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
EWE, Patrick Bellew, Ömürİstanbul, Başkent Dağıtım Bölgesi, SerraSeramik, Cahit Deniz, Osmanlı İnşaat Yapı, AVMi Viaport, West Wall Marina Villaları, Kentsel dönüşüm Uygulama Yönetmeliği, REEDTÜYAP , Memorial, KentPlus Yalova, Santralistanbul Enerji Müzesi, Gürani Kılıç , V. İstanbul Karbon Zirvesi, YAPI Kredi Koray Gayrimenkul Yatırım, Ölüdeniz, CAT MH serisi, Tüketici Ürünleri İçin Kimya Yaratma”, Arma Business Life, MedAmerikanTıpMerkezi, Osman Özpay, Kavi Yapı Güneşli, Gürbaşlar Grup, Türkiye’nin En Verimli Endüstriyel Tesisi, Aksa Doğalgaz, Barış Proje Yönetimi, GROHE Euphoria, Turuncular,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.