Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor
12 Mart 2018, Pazartesi 09:40:15
Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor
REED TÜYAP tarafından organize edilen Avrupa’nın ikinci Türkiye’nin ise en büyük ihtisas fuarı Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2018, ikinci gününde de tüm sektör profesyonellerini tek çatı altında buluşturmaya devam ediyor. Fuar, 24 ülkeden 644 katılımcı firmanın yanı sıra sektörün tüm bileşenlerini 10 Mart Cumartesi gününe kadar ağırladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

REED TÜYAP, Pencere ve Kapı Sektörü Derneği (PÜKAD), Pencere Üreticileri Kalite Birliği (PÜKAB) ve Girişimci Alüminyum Sanayici ve İş Adamları Derneği (GALSİAD) iş birliğiyle düzenlenen Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı 2018, 7 Mart Çarşamba günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı. 

İnovasyon harikası ürünler için Avrasya Pencere, Cam ve Kapı 2018

Son teknoloji kullanarak geliştirilen inovasyon harikası ürünlere ev sahipliği yapan fuarın açılışında sektör profesyonellerinin yanı sıra katılımcı firmalar da yer aldı. Pencere, cam ve kapı endüstrisinin tüm yeniliklerini eş zamanlı olarak bir araya getiren fuar kapsamında birçok ürün katılımcılardan tam not aldı. 

Alüminyum yine revaçta…

Öte yandan fuar, güvenlik ve teknolojiyle entegre edilen akıllı ürünlere de ev sahipliği yaptı. Yüksek katlı binalarda kullanılmak üzere geliştirilen inovasyon harikası ürünleri de takipçileriyle buluşturan fuar, hafifliğinin yanı sıra estetik ve modern görünümüyle de günümüz inşaat sektöründe yoğun olarak tercih edilen alüminyum ürünlerini de takipçilerinin beğenisine sundu. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


120 kez okunmuştur.


ETİKETLER : REED TÜYAP, PÜKAB, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Avrasya Pencere, Cam ve Kapı Fuarı ikinci gününde de sektör profesyonellerini bir araya getirmeye devam ediyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Conference Center & SPA, Merve Karazlı, Sheraton Club Lounge, TIRSAN Treyler A.Ş DAF, ReaLook, X0.08.15 46RB 06/074, Barış Doğan, YİD, Dr. Necmi Sönmez, Karşıyaka Tower, ISAF Exclusive, Ayaş tüneli, Alarko Carrier, Quaryl, Rıfat Hisarcıklıoğlui, FuadAkhundov, OHSAS 1800, İsdemir, PANASONIC, HAAZ, ÖmerlerMimarlık, ICSC Pazarlama Ödülleri, Hyper-Converged, AlyaTrio, Bagozza, Lineare, FG Wilson Türkiye, İş Sağlığı ve Güvenliği Yasa Tasarısı, Prof. Dr. Nazım Terzioğlu , Kuveyt Gayrimenkul Fuarı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.