Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
09 Mart 2018, Cuma 17:12:53
Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
Estetik ve işlevselliği birleştiren tasarımlarıyla ofis yaşamına yeni bir soluk getiren Addo Furniture, fonksiyonelliği ile dikkat çeken Ceo grubu ile modern ofislerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüzün ofis trendlerini fonksiyonellik ve tasarım felsefesi ile buluşturan genç ve dinamik marka Addo Furniture, yönetici ofislerinin alışılagelmiş klasik görüntüsüne modern, çarpıcı ve şık bir yorum getiriyor. Zarif, şık ve kullanışlı formuyla dikkat çeken CEO, çalışırken ihtiyaç duyulabilecek bütün modülleri bir arada toparlayarak fonksiyonel kullanım sunuyor. Addo Design Team tasarımı olan CEO, kahverengi ve grinin klasik şıklığını ahşabın sıcak yüzeyi ile birleştiriyor. Yönetici ofislerine yeni bir alternatif getiren tasarım, asil formuyla kurumsal ifadeyi güçlendirerek prestij sağlıyor. Klasik ahşapla metal birlikteliğinde kendi tasarımını oluşturmak isteyenler için ayak, tabla ve çekmeceler istenilen renklerde dizayn edilebiliyor. 

Yeni nesil ofis yaşamına Addo imzası… 

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda ‘kimliği olan’ mekânlar yaratan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörde güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1606 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Addo Furniture, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İrfan Aydoğan, Leasing, ERCMüteahhitlik, Abdulkadir Ateş, e-Sicil, İzmirBüyükşehirBelediyesi, Bursa Yapı ve Yaşam Fuarı, Light Touch , Kış Güneşi Kampanyası, Lusso, AhmetErkurtoğlu, Şeyma Döğücü , Branko Vuyoviç, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, RSG İç Mimarlık, Toshiba Jacob Jensen tasarımı , Varyap Gayrimenkul, Ümraniye Belediyesi, ÖzkanÖzçelik, İmas Klima, KNX anahtar, One&Only İznik Çinisi, Özyurtlar Şirket, Sadık Badak, Osnova Development LLC, Anadolu Yakası, Ertuğ Uçar, Jandarma Lojmanları, Soma Kömür İşletmeleri A.Ş., GüranGökyay ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.