Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
09 Mart 2018, Cuma 17:12:53
Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
Estetik ve işlevselliği birleştiren tasarımlarıyla ofis yaşamına yeni bir soluk getiren Addo Furniture, fonksiyonelliği ile dikkat çeken Ceo grubu ile modern ofislerin tüm ihtiyaçlarına cevap veriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Günümüzün ofis trendlerini fonksiyonellik ve tasarım felsefesi ile buluşturan genç ve dinamik marka Addo Furniture, yönetici ofislerinin alışılagelmiş klasik görüntüsüne modern, çarpıcı ve şık bir yorum getiriyor. Zarif, şık ve kullanışlı formuyla dikkat çeken CEO, çalışırken ihtiyaç duyulabilecek bütün modülleri bir arada toparlayarak fonksiyonel kullanım sunuyor. Addo Design Team tasarımı olan CEO, kahverengi ve grinin klasik şıklığını ahşabın sıcak yüzeyi ile birleştiriyor. Yönetici ofislerine yeni bir alternatif getiren tasarım, asil formuyla kurumsal ifadeyi güçlendirerek prestij sağlıyor. Klasik ahşapla metal birlikteliğinde kendi tasarımını oluşturmak isteyenler için ayak, tabla ve çekmeceler istenilen renklerde dizayn edilebiliyor. 

Yeni nesil ofis yaşamına Addo imzası… 

Uluslararası tasarım anlayışı ile özgün ve modern tasarımlara imza atan Addo Furniture, yeni nesil ofis yaşamına uygun alanlar oluşturarak estetik ve fonksiyonelliği birleştiriyor.  Özel projelerden küçük ofislere kadar tüm alanlarda ‘kimliği olan’ mekânlar yaratan Addo Furniture, ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile sektörde güçlü bir yer edinerek her gün büyüyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


402 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Addo Furniture, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Modern ofislerin olmazsa olmazı: Addo Furniture CEO
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mehmet Çalmaz, Seranit’in İSO 500, İshakAlaton, Mahallebaşı, LED aydınlatma, Eray Öcal, Bulvar216, Palma del Codado, ZOW, AVMEndeksi, EmaarProperties, Su Kayıp ve Kaçakları Forumu, Buharlı Blender, Mersin Sanayi ve Ticaret Odası, Mesut Barzani, Konut Satış İstatistikleri, buhar, BMET, Dr. M. Emre Çamlıbel, Bejorama, Meydanbey, Realİstanbul Exclusive Residence, Mannesmann Boru, Ece Deniz Toros, Dr. Önder Halisdemir, Güney Kazakistan, Tarık Ghazale, Turgut Tarhanlı, SebaGacamer, Kartal Manzara Adalar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.