Aksa Jeneratör altıncı kez ’Yılın Müşterisi’ ödülüne layık görüldü | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Aksa Jeneratör altıncı kez ’Yılın Müşterisi’ ödülüne layık görüldü
09 Mart 2018, Cuma 17:07:03
Aksa Jeneratör altıncı kez ’Yılın Müşterisi’ ödülüne layık görüldü
Dünyanın en büyük 5 jeneratör üreticisi arasında yer alan Aksa, dünyanın en hızlı büyüyen altyapı destek firması Doosan tarafından 6’ncı kez ‘Yılın En İyi Müşterisi’ seçildi. Middle East Electricity 2018 Fuarı (MEE) kapsamında düzenlenen törende ödüller, Doosan’ın tüm dünyadaki müşterileri arasında yapılan değerlendirme sonucuna göre sahiplerini buldu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Her yıl Doosan Heavy Industries & Construction tarafından verilen ve en prestijli ödüller arasında yer alan Customer of The Year Award (Yılın En iyi Müşterisi Ödülleri), 6 Mart’ta Middle East Electricity 2018 Fuarı (MEE) kapsamında düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Pek çok ülkeden sektör temsilcisinin katıldığı törende, Doosan’ın tüm dünyadaki müşterileri arasında yapılan değerlendirme sonucunda Aksa Jeneratör 6’ıncı kez ‘Yılın En İyi Müşterisi Ödülü’nü almanın gururunu yaşadı.

Dünyanın en büyük jeneratör üreticileri arasına girmeyi hedefliyoruz

Üretimde, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda yenilikçi yaklaşımlar geliştiren Aksa Jeneratör CEO’su Alper Peker, “Üç kıtada üretim yapan ve üretiminin yüzde 50’sinden fazlasını 160 ülkeye ihraç eden Aksa Jeneratör olarak, sektörümüzde dünyanın en büyük üreticileri arasına girmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda uluslararası fuarlar vesilesiyle sektörle bir araya gelmeye büyük önem veriyoruz. Dünyanın en önemli motor üreticisi Doosan ile iş birliği içinde olmaktan ve Doosan’ın dünya genelindeki tüm müşterileri arasında yapılan değerlendirme sonucunda bu ödüle layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım314 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Aksa Jeneratör, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Aksa Jeneratör altıncı kez ’Yılın Müşterisi’ ödülüne layık görüldü
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
6. Olağan Genel Kurulu, Mimsan Grup, Emek Boru AŞ, Çamlıbel, İDTM, MCD Gençlik Ajansı, Op Dr. Zafer Beken, 113, Çırağan Sarayı, Merve Karazlı, Tarımköy, Global Trainee, Alp Alptugay, oeEB, Dedeman Otelleri, SESSİZ PARKE, AyvazOnline, Saint-GobainGrubu, Gökçen Taşkın, AzelGrup, İstanbulYeniHavalimanı, “Çanakcılar Arkeoloji ve Etnografya Müzesi”, Mustafa Miraz Çallı, Beyoğlu, Cemdağ Tweet CL3010, Erdal Çalıkoğlu , Erinç Çetin Miser, İsmail Uyar, TOÇEV, turist,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.