Lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'da ön talep süreci başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'da ön talep süreci başladı
09 Mart 2018, Cuma 16:14:08
Lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'da ön talep süreci başladı
Omran Holding, İstanbul'daki ilk konut projesini Çengelköy'de hayata geçiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye pazarında büyüme kararı alan Omran Holding'in ilk büyük konut projesi'Kasr-ı Âlâ'da ön talep süreci başladı. İstanbul'un gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçecek olan 'Kasr-ı Âlâ'nın 2019 yılının ağustos ayında teslim edilmesi planlanıyor. 

İnşaat, enerji gibi pek çok alanda farklı ülkelerde faaliyetleri bulunan Omran Holding, ekonomiye duyduğu güvenin göstergesi olarak Türkiye pazarında büyüme kararı aldı. Bu karar doğrultusunda Omran Holdingçatısı altında faaliyetlerini sürdüren Omran İnşaat A.Ş tarafından inşa edilecek olan lüks konut projesi'Kasr-ı Âlâ'da öntalep süreci başladı. İstanbul'un gözde semtlerinden Çengelköy'de hayata geçen 'Kasr-ı Âlâ'nınproje geliştirmesi ise Bekataş A.Ş. tarafından yapılıyor.6 bin metrekare alan üzerinde ve aile yaşamına uygun olarak planlanan'Kasr-ı Âlâ', 5 blokta 2+1, 3+1, 4+1ve çatı ile bahçe dublekslerden oluşuyor. 80 dairenin bulunduğu projede,daire büyüklükleri ise 85 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiyor. 

'Kasr-ı Âlâ'nın, 2019 yılının ağustos ayında teslim edileceğini belirten Omran İnşaat A.Ş. Genel Müdürü Ergin Bayram, projenin 6 bin 500 metrekare ortak alan ve yüzde 85'i yeşil alan olarak inşa edildiğini söyledi. Projeyle ilgili kısa bilgi veren Bayram "Kasrı Âlâ', İstanbul'da hayata geçireceğimiz ilk proje. Bundan sonra yeni projelerimiz de olacak. Lüks yaşam alanları inşa edeceğiz ve proje isimlerinde 'Kasr-ı' markasıyla büyüyeceğiz. 'Kasr-ı Âlâ' lüks ve konforlu bir yaşam sunan çok özellikli bir proje olarak hayata geçiyor. Hafriyat çalışmalarına önümüzdeki günlerde başlayacağız ve 2019 Ağustos'unda teslim etmiş olacağız. Bu proje yüksek prim potansiyeliyle de yatırımcıların dikkatini çekiyor" dedi. Çengelköy'ün merkezinde, sahile 1 km. mesafede konumlanan'Kasr-ı Âlâ', çok çeşitli sosyal imkanları, spor alanları ve geniş peyzajı ile örnek bir proje olarak hayat buluyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 463 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kasr-ı Âlâ, Ergin Bayram, inşaat, Çengelköy, Omran Holding,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Lüks yaşam projesi 'Kasr-ı Âlâ'da ön talep süreci başladı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
CS119 ankastre ocak, YeniFikirtepe, Antalya Expo Tower, Kürşat Tuncel, Canary Wharf , Nexus, Trendy Antik TV Ünitesi, Nurol Life, Darling New serisi, Mehmet Zeren, Greenguard, PHA 2000 ve PHB 3000, Büyükada, Sinpaş, Boğaziçi Beton San. Tic. A.Ş, Adana Ticaret Odası İnşaat Meslek Komitesi Başkanı Halil Avcı, InfraMed Infrastructure, Çimstone, ÇankayaBelediyesi, Melda, OrtadoğuEnerji, Fuga Tasarım Ekibi, Niyazi Kemer, Bes Enerji, Venedik Bienali, İbrahim Turhan, Mahmutbey, World Finance Magazine, LEED Serfitika Eğitimi, beylikdüzü,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.