Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı
09 Mart 2018, Cuma 09:30:41
Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı
Ceylan İnşaat’ın kentsel dönüşüm projesi kapsamında Mecidiyeköy’de hayata geçirdiği 4.500 m2’lik arsa üzerine inşaa edilecek Zer Mecidiyeköy projesi için ön satışlar başladı. Ceylan İnşaat; 60 ay finansmanına ek olarak 120 aya kadar da alternatif ve cazip ödeme koşulları ile ev sahibi olma şansı sunduğu Zer Mecidiyeköy projesi ile sakinlerinin gönlünü fethetmeye hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Modern yaşamın ihtiyaçlarına göre tasarlanan Zer Mecidiyeköy projesi 176 lüks konuttan oluşan şehrin en önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. Ceylan İnşaat’ın, yüzde 20’sini sattığı projesi ZER Mecidiyeköy için ‘Kişiye özel ödeme planı’ oluşturarak müşteri memnuniyetiyle çalıştığını bir kez daha kanıtlıyor. Proje kapsamında Ceylan İnşaat konuklarına, başlangıçta yüzde 45 kar avantajı sunduğu Zer Mecidiyeköy’de, peşin fiyatına 60 aya varan vade seçenekleri ile taksit imkanı da sunuyor. Konforun ve huzurun yanı sıra kentsel dönüşümle birlikte bölgenin değer kazanmasına olanak sağlayacak ZER Mecidiyeköy, ideal bir proje olarak da öne çıkıyor.

İstanbul’un merkezine altın dokunuş 

İsmini de altından alan Zer Mecidiyeköy, metroya ve çevreyoluna 250 metre olan lokasyonuyla diğer projelerden ayrılıyor. En önemli ticaret merkezlerine ve yaşam alanlarına yakınlığı ile sakinlerine şehrin cazibesini sunan altın lokasyon 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleriyle yatırımcılarını bekliyor.

Sosyal ayrıcalıklarla dolu bir yaşam

Kalite ve güvenden taviz vermeden yaşama değer katan birçok projeyi hayata geçirmeyi sürdüren Ceylan İnşaat, tutkuyla insanların mutlu ve huzurlu yaşayacakları yaşam alanları geliştirmeye devam ediyor. Modern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verebilen alanlarla donatılan Zer Mecidiyeköy’de; fitness, sauna, Fin hamamı, Türk hamamı, yüzme havuzu gibi pek çok aktivite alanı yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım440 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ZER Mecidiyeköy, Ceylan İnşaat,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yeni bir yaşama ‘merhaba’ diyen proje ZER Mecidiyeköy’de ön satışlar başladı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bülent Tanla, AliTulgar, Bozüyük, En Başarılı Emlak Yatırımları Yarışması, BAUHAUSTürkiye, Zorlu Enerji Grup, Beton’da Farkındalık Yarat Hayata Değer Kat, Livemint & The Wall Street Journal, Wolfe House, HekimYapıA.Ş. , Durak Plus Gayrimenkul, rüzgar, Murat Özkaya, Alejandro Aravena, WTA, iF ödülü, woodex, Ela Quality Resort Hotel, KnightFrank, Thea IQ sistemi, Nuri Topatan, Honeywell Turbo Technologies, Meribel Unique Hotels, Babil Kuleleri, Kondenstop Kaçakları , ErenÖzmen, EsenyurtBelediyesi, HisarPalace, Metin Kılıç, Melikgazi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.