Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı
08 Mart 2018, Persembe 15:54:40
Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı
Üsküdar Belediyesi, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" etkinlikleri kapsamında kadın çalışanlarına özel kahvaltı verdi. Kahvaltıda Başkan Hilmi Türkmen, “ Kadın yoksa dünya yoktur, kadın yoksa başarı da yoktur. Kadına karşı yapılan suç insanlık suçudur. Bizler kadını hor gören, kadını hakir görmek isteyenleri tanımıyoruz, bizlerden değildir” dedi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Üsküdar Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar günü nedeni ile kadın çalışanlarına yönelik kahvaltı etkinliği düzenledi. Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen’in katılımıyla gerçekleşen kahvaltıya 620 kadın çalışan katıldı.  Gerçekleştirilen programda konuşan Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen öncelikle Türkiye’nin sınır güvenliği için sürdürülen Afrin operasyonuna değindi. Türkmen, “Ülkemiz zor zamanlardan geçiyor resmen savaş halindeyiz bu zor günlerde ne yazık ki savaşın en çok mağdur olanı hanımlar, annelerimiz, kız kardeşlerimiz, eşlerimiz, çocuklarımız ve tabii ki babalarımız ama savaşın kadınlar üzerindeki etkisi bir günlük bir aylık bir yıllık değil maalesef hayatının tamamını etkiliyor’’ dedi. 

Türkmen, Kadınların toplumda varlık sebebi olduğunu, 8 Mart’ta ki anlayışın yılın 365 günü geçerli olması gerektiğini dile getirdi: “Kadına karşı şiddetin özellikle son günlerde basında çokça duyulduğu bir günde kadını küçümseyen kadını yok sayan hakaret eden onun çalışmalarını gayretlerine, emeklerine saygısızlık yapan insan olamaz. Kadına karşı yapılan” suç insanlık suçudur. Bizler kadını hor gören, kadını hakir görmek isteyenleri tanımıyoruz, bizlerden değildir.”

Üsküdar Belediyesi Başkanı Hilmi Türkmen günün anısına geleceği aydınlatan kadınlara mum dağıtırken, kadın çalışanlar 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlenen kahvaltı programı ve hediyeler için Başkan Türkmen’e teşekkür ettiler.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


410 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hilmi Türkmen, Üsküdar Belediyesi, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Üsküdar Belediyesinden Kadın Çalışanlara Özel Kahvaltı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Coldwell Banker, GENÇ AQUA, ‘TS CRYSTAL’, Council of Shopping Centers, Seramont, VOLTANA, Ducournau Taşımacılık, Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı Abdurahman Arıcı, Sibel Çetinsoy, SoyakSiesta, VenedikSarayları, EPS, Prysmian Kablo, Türk Gayrimenkul, MyWayFest, UluslararasıİçMimarlıkKonferansı, Elginkan Vakfı, SBK Holding, Fuar, Doğaltaş, Liman Dönüşüm Projesi, Bauma 2013 , DASK Depreme Dayanıklı Bina Tasarımı Yarışması, Now Turkey, Reddot 2005, Fikret Bizimcan, Şanzelize, Nidapark, Capricegold Turizm A.Ş, Secretcv.com,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.