Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Gerçekleştirildi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Gerçekleştirildi
08 Mart 2018, Persembe 14:43:14
 Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Gerçekleştirildi
Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi’nin beşincisi 6-7 Mart tarihlerinde gerçekleştirildi. Pullman İstanbul Convention Center'da yapılan Zirveye, nükleer sanayinin dünya çapında önde gelen isimleriyle birlikte Gedik Holding ve İstanbul Gedik Üniversitesi de katıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

V. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı, 6-7 Mart 2018'de Pullman İstanbul Convention Center'da gerçekleştirildi. Zirveye reaktör işleten ve santral inşaatı yapan uluslararası firmalarla Türkiye, Ortadoğu ve Afrika'daki nükleer projelerinin bir parçası olmak isteyen kuruluşlar da katıldı. Etkinlik süresince Türk Firmaları Nükleer Ticari Eşleştirme Platformu aracılığıyla nükleer sanayiyle ilgili fırsatlarla tanışmış oldu.

Zirvenin son gününde bir konuşma yapan Gedik Holding CEO’su ve İstanbul Gedik Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Danışmanı Dr. Mustafa Koçak, Gedik Kaynak, Döküm ve Vana olarak nükleer santrallerin de ihtiyaçlarını karşıladıklarına dikkat çekti. Koçak, sektörün ihtiyacı olan kalifiye eleman eksikliği için en kısa sürede harekete geçilmesi gerektiğini söyledi. Dr. Koçak konuşmasında Gedik Eğitim Vakfı ve İstanbul Gedik Üniversitesi olarak bu doğrultuda hizmet verdiklerini belirtti.

KAYNAK İnşaat&Yatırım372 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi Gerçekleştirildi
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Baumi, Esas67, Mobiliyum AVM, RE/MAXDehaGayrimenkul, Kalekim ve Dow Chemical, TOYA İnşaat, Boray Köknel , 2D, Finansbank Kristal Kule, ISKSODEX2016, İşyeri, Çin Halk Cumhuriyeti, Limak İnş. San. ve Tic. AŞ, ‘Hayatın her alanında yenilik’ , YavuzEnerji, Mavera Sarayları, Akşan Yapı, Casa, Feng Shui, Yeşilyaka Koru, Shopping Fest, Hilti Online , BurakKızılhan, LIGNA, Maldivler, KanyonPark, Uygulanacak stratejiler, Isıcam, Media, Royal Carribean Cruises Ltd,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.