Kale Avrasya Pencere Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Kale Avrasya Pencere Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi
07 Mart 2018, Carsamba 15:14:19
Kale Avrasya Pencere Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi
Kale Kapı Pencere, 7-10 Mart tarihleri arasında gerçekleşen Avrasya Pencere Kapı ve Cam Fuarı’nda sergilediği ürünleriyle, sektör temsilcilerinin beğenisini topladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

‘Tam Kapsam Güvenlik’ anlayışıyla, bütünsel güvenlik ürünleri sunan Kale Kilit çatısı altında hizmet veren Kale Kapı Pencere, 7-10 Mart tarihleri arasında TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde gerçekleşen Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı 2018’de yeni ürünlerini sergiledi. 

Avrasya bölgesinin en büyük ihtisas fuarı olan Avrasya Pencere, Kapı ve Cam Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıtan Kale Kapı Pencere, sektör temsilcilerinin beğenisini topladı. Kale Kapı Pencere’nin yeni ürünleri; Kale Aksu Devirmeli Sürme Sistemleri, Kale Göksu Tek Açılım Kilitlenebilir İspanyolet Derin Göbek, Kale Aral Zıt Çalışan Kilitli İspanyoletin yanı sıra, Kaldır Sür Pencere Sistemi, Pvc Safir ve Alüminyum Çift Açılım Sistem ve Kato Elektrikli Pencere Sistemi gibi ürünlerini sergilediği standı, fuar süresince ziyaretçilerin uğrak noktası oldu. 

Kale, başarısını aksesuar sektöründe de devam ettiriyor

Yarım asrı aşkın süredir kalite ve güven kavramıyla özdeşleşen Kale markası, aynı başarıyı aksesuar sektöründe de sürdürüyor.​ Kale Kapı Pencere’nin el değmeden işleyen tam otomatik Alkali Çinko Kaplama Tesisi ve Laklama Ünitesi, teknoloji alanındaki başarılı ürünleri arasında özel bir yer tutuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 261 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Kale Avrasya Pencere Fuarı,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kale Avrasya Pencere Fuarı’nda Yeni Ürünlerini Sergiledi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
(İTO), Ömer Saylık, Koleksiyon, Elektrik Tesisat Laboratuvarı , Cihan Elektrik, Cityscape Global 2013, Asınıfı, BD Census Bureau, duşteknesi, BrooklynPark, Ayhan Kardeşler, İstanbul Teknik Üniversitesi, Çetaş Otomotiv Satış Yönetmeni Yücel Sevimli , Borusan, İnistanbulGala, Ayrancılar, Emlak Oscarları, Kartaşİnşaat, Bakırköy Meydanı, MuratYıldırım, TAÇ, Bahtiyar Yurtoğlu, Bircom, Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması, İç Mimari, Ecotech, M. Şefik TÜZÜN, Wilma Elles, Asl-ı Suret, Cartoon Network Enterprises EMEA,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.