Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
07 Mart 2018, Carsamba 14:32:36
Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
Yapı kimyasalları sektörünün her alanında fark yaratan Kalekim, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’nda iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif ürünlerini deneme imkanı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapı kimyasalları sektörünün her alanında fark yaratan Kalekim, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’nda iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif ürünlerini deneme imkanı sunuyor. Özel olarak hazırlanan standa gelen tüm ziyaretçiler, Kalekim’in yeni nesil boyalarını, yüzlerce desen, doku, renk imkanı sunan dekoratif ürünlerini uygulama alanında test edebilecek.

Yapı kimyasalları alanında Türkiye’de açık ara birinci sırada yer alan Kalekim, faaliyet gösterdiği boya ve dekoratif sıva alanında, sadece ürün değil estetik ve teknik çözümler de sunuyor. Farklı zevk ve beğenilere göre geliştirdiği boyaların yanı sıra, trendleri değiştiren dekoratif sıvalar ile ürün gamını genişletmeye devam eden Kalekim, meslek profesyonellerini ve tüketicileri Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’na bekliyor.

KALEKİM - Salon: 9 – Stant: D 205 / İstanbul Fuar Merkezi/Yeşilköy 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 206 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İstanbul Fuar Merkezi, Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İncirköy, Ağaoğlu My City Hotel, Mehmet Mehdi Eker, İç Tasarım Aksesuar ve Ekipmanları Fuarı, Lounge, İzmir Fuar Merkezi, Andreas Zapatinas, Türkiye Enerji Zirvesi, Burkay, Birikim Kablo, Gönül İçten, Wave, Karaköy Gayrimenkul Yatırımları AŞ. , Philippe Cousteau Jr, Süreyya V., Emiglia Romagna, Aydınoğlu Grup, Rotogidit, CoveringsFuarı, İncekPrestij, Makro & Akyapı, Emin Sazak, Şükrü Genç, Neriman Ülsever, Ofton, GeorgSchlegel, Dr. Mustafa Farsakoğlu, II.Tiberius ile Maurikios, Endless Hotels Group, “Çocuklar önce ArenaPark’a sonra okula” ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.