Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
07 Mart 2018, Carsamba 14:32:36
Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
Yapı kimyasalları sektörünün her alanında fark yaratan Kalekim, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’nda iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif ürünlerini deneme imkanı sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yapı kimyasalları sektörünün her alanında fark yaratan Kalekim, 22-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’nda iç ve dış cephe boyaları ile dekoratif ürünlerini deneme imkanı sunuyor. Özel olarak hazırlanan standa gelen tüm ziyaretçiler, Kalekim’in yeni nesil boyalarını, yüzlerce desen, doku, renk imkanı sunan dekoratif ürünlerini uygulama alanında test edebilecek.

Yapı kimyasalları alanında Türkiye’de açık ara birinci sırada yer alan Kalekim, faaliyet gösterdiği boya ve dekoratif sıva alanında, sadece ürün değil estetik ve teknik çözümler de sunuyor. Farklı zevk ve beğenilere göre geliştirdiği boyaların yanı sıra, trendleri değiştiren dekoratif sıvalar ile ürün gamını genişletmeye devam eden Kalekim, meslek profesyonellerini ve tüketicileri Paint İstanbul & Turkcoat Fuarı’na bekliyor.

KALEKİM - Salon: 9 – Stant: D 205 / İstanbul Fuar Merkezi/Yeşilköy 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 218 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İstanbul Fuar Merkezi, Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kalekim Paintistanbul & Turkcoat Fuarı’nı yeniliklerle boyuyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sedat Yazıcı, Arivaİnşaat, Aydınlı İnşaat, EmreKuzlu, Kandıra Namazgâh Barajı, Studio 13 Architects, UNICERA Fuarı ve ABD Coverings Fuarı, Handyplus, Emin Haluk Ayhan, Kids&Teens , PracticalRetail Holding , Veryeriİnşaat , Ünal İnşaat, IdealStandard, Betül Kuyucu, Gökçeada, ÖZEL TASARIMLI CELLİNİ MASAJ YATAÐI, management, ‘Weber Mantolama Sistemi’, Akkök, Rıdvan Murat, SunsetparkGöztepe, Sinpaş Liva, Berker B.IQ, Bizim Evler , Ali Sözen, HalitDumankaya, Morocco, Al Mazaya Holding , Etemİder,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.