Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk
07 Mart 2018, Carsamba 11:03:32
Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk
Yaşam alanlarına fonksiyonel ve estetik ortamlar sunmak için yaratıcı fikirlerle inovatif çözümler üreten Peli Parke ‘Golden Koleksiyonu’na kattığı yeni renk ve desen seçenekleriyle mekanları şıklaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Doğal hayatı zarafetle zemine taşıyan Peli Parke, Golden Koleksiyonu’yla çıtayı yükseltiyor. Üzerinden mevsimler geçmiş, mis gibi bahar yağmurlarını içine çekmiş ahşap görüntüsüne sahip olan koleksiyon, mekana ruhunu da taşıyor. Van Kahve, Van Gri, Bal Meşe, Beyaz, Sonsuz Çam Beyaz, Porsuk ile Antik Çam renk ve desen alternatifi bulunan Golden Koleksiyonu’na şimdi Çaykara Meşe, Kumlu Meşe, Modern Kestane, Ladik Meşe, Akmeşe ile Kömür Meşe renk ve desenleri de ekleniyor.

Doğanın tüm sıcaklığını ve doğallığını, şıklıkla muhafaza eden Golden Koleksiyonu kullanıcılarına ekonomik çözümlerin yanı sıra üstün temizlik kolaylığı da sağlıyor. Standart ölçüsü ve 4 tarafına açılmış mikro derz paneller sayesinde net görüntüyü size daha çok hissettiriyor. Koleksiyon ıslak zeminler haricinde tüm iç mekanlarda kullanılıyor. Zengin renk seçeneği ile üretilen Golden Koleksiyonu, tercih edildiği zeminlerde kusursuz bir ahenk oluşturarak mekanlarınızı seçkin kılıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1631 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli Parke,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peli Parke'nin Golden Serisi'ne 6 yeni renk
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Şişli Saat Kulesi, PixellPrime, Automechanika İstanbul 2015, Thierry Dreyfus, ‘Sayaç, Melrose, Mobil Bankacılık, Çayyolu, Laleli Hotelciler Platformu Başkanı Muhammet Cüntay, Aykut Akın, DAKA, HomeOffice, NR Grup, VitrA IsoTile, Dr. Ahmet Şahin, Vedat Yazar, İnşaatvekonutkonferansı, Yusuf Öztiryaki, MesutKöse , AliPandır, TGS, Onur Çimento A.Ş, OmvPetrolOfisi, SO CLASS Teleskopik Ray Sistemleri, BuffaloGrid, Novotel Karaköy, SaInt- Gobain Weber Türkiye, EAA Emre Arolat Mimarlık, M. Murat Kökoğlu, Alsancak,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.