Babacan Holding’e Portekiz’den Özel Davet | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Babacan Holding’e Portekiz’den Özel Davet
06 Mart 2018, SALI 10:22:05
Babacan Holding’e Portekiz’den Özel Davet
Babacan Holding, gelen özel davetle yurt dışına açılmaya hazırlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari çizimleri Portekiz’de gerçekleştirilen Babacan Port Royal’i görmek için İstanbul’a gelen Porto Belediye Başkanı Rui Moreira, şirketin diğer projelerini de yerinde inceledi. Projelerin büyüklüğü ve kalitesinden etkilenen Rui Moreira, Babacan Holding’i Porto’da benzer projeler gerçekleştirmesi için özel olarak ülkesine davet etti.

Babacan Holding’in güvenilir, kaliteli ve lüks kavramlarını bir araya getirdiği konut projeleri, mimari ve teknik detaylarıyla Portekizlilerin dikkatini çekti. Mimari çizimleri Portekiz’in ünlü Porto şehrinde yapılan Yeşilköy Havalimanı karşısında yükselen Babacan Port Royal’i görmek için İstanbul’a gelen Porto Belediye Başkanı Rui de Carvalho de Araújo Moreira, holdingin tüm projelerini hayranlıkla inceledi.  Babacan Holding’in büyüklüğü ve kalitesinin yanı sıra teknik ve mimari detaylarıyla da fark yaratan projeleri karşısında etkilendiğini ifade eden Moreira, Babacan Holding’i Avrupa’nın en güzel şehirleri arasında yer alan Porto’da benzer projeler geliştirmek için özel olarak ülkesine davet etti.

2019 için hazırlıklara başladı

Mimari çizimleri Portekiz’de gerçekleştirilen Port Royal projesinin adını da Porto’dan aldığını kaydeden Babacan Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Babacan, konuya ilişkin şu açıklamada bulundu:

“Aldığımız davet bizi hem kurumumuz hem de sektörümüz adına çok mutlu etti. Babacan Holding olarak öncelikli üretim hedefimiz ve aşkımız Türkiye. Ülkemize duyduğumuz aşk ve güvenle üretmeye, imzamızı taşıyan projelerle ekonomimize sağladığımız katkıyı artırmaya devam ediyoruz. Gelen davet üzerine, Porto’da bir proje geliştirmeye yönelik hazırlıklara başladık. Bu yılın sonunda proje planını tamamlayıp, 2019 yılında hayata geçirmeyi hedefliyoruz” 

Adını Porto’dan aldı

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Addon Grup imzası taşıyan Babacan Port Royal, toplam 5 blokta 814 daire ve 37 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede alan büyüklükleri 37 ile 212 metrekare arasında değişen1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 

Şehrin merkezinde yaklaşık 10 futbol sahası büyüklüğünde parka komşu inşa edilen projede ayrıca geniş yürüyüş, dinlenme, eğlence alanları ve süs havuzları mevcut. Teslimlerin Eylül 2019’da gerçekleştirilmesi planlanan projede fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi pek çok donatı bulunuyor. Metroya sıfır konumu, E-5’e 1 dakika, İDO’ya 10 dakika mesafede yer alan konumuyla beğeni toplayan Babacan Port Royal, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlara yakın mesafede yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 454 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan Holding’e Portekiz’den Özel Davet
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Nema Gayrımenkul, Kässbohrer Low-bed K.SLH 6 Multimodal 2014, MOD, Yenilenebilir, Işıltılı Gelin Koleksiyonu, Burkay, Beton 2014 Fuarı, MUDER, NeoFloridaHomes, Bakan Bayraktar, Cazgır A.Ş, SercanAkdağ, AhmetÖztürkKışlası, ERDOÐAN BAYRAKTAR, Özdemir Ata, XPS ısı yalıtım levhası, Stella Mobilya, DİDDK, NUROOF, TemelKotil, Isıcam Konfor, Marble 2015, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, İzmir/Güzelbahçe, Esray Otomotiv, NG Hotels, Bina Enerji Sınıflandırması, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Gayrettepe, ‘Tüm Zamanların Projesi’,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.