Şıklık ve estetiğin puf hali; Loda… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Şıklık ve estetiğin puf hali; Loda…
06 Mart 2018, SALI 10:07:24
Şıklık ve estetiğin puf hali; Loda…
Baharın ilham veren enerjisi doğaya can verirken, tasarımlara da özgür bir ruh kazandırıyor. Tıpkı ev dekorasyonunda olduğu gibi… Doğanın değişim döngüsüne girdiği şu günlerde ise yaşam alanları da bu değişimin bir parçası oluyor. Kendisine özgü geliştirdiği dizayn dili ile ev stiline yeni bir bakış açısı getiren Loda Mobilya, hayat verdiği puflarla baharın büyülü enerjisini evinize getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Başrolde oryantalist dokunuşlar var

Gerçek bir mozaik… Farklı medeniyetlerin ruhunu başarıyla üzerinde taşıyan Tag Puf, yarattığı güçlü etkiyle eşsiz bir armoni yaratıyor. Doğunun vazgeçilmezi altını modernist bir bakış açısıyla yorumlayan Tag, dünü bugünde buluşturarak zamansız bir tasarıma dönüştürüyor. Özgün ayak formuyla klasik tarzına meydan okuyan Tag Puf, zengin renk seçeneği sunan kumaş kaplamalı oturma alanıyla konforlu bir deneyim sunuyor.

Zarafetin evinizdeki temsilcisi…

İddiasını her detayında hissettiren Impress Puf, yaşam alanlarında zarif bir siluet çiziyor. Yuvarlak formda ele alınan oturma alanı, yumuşak bir geçişle aşağıya doğru kıvrılan dore ayaklarıyla ihtişamı sil baştan tanımlayan Impress, yüksek gusto ve güçlü tasarım anlayışıyla göz alıcı bir şıklık yaratıyor. Ayrıca kalitesi ve konforuyla da farkını ortaya koymayı başaran Impress Puf, birinci sınıf kumaş kaplaması ve rahat minderiyle keyifli bir otuma alanı sağlıyor.

Çarpıcı bir tasarım, sofistike bir tavır

Tüm bildiklerinizi unutun. Çünkü Loda, Tray Puf ile klasik puf anlayışını unutturacak yepyeni bir tasarıma imza atıyor. Cesur ve tarzıyla iddialı bir kompozisyon yaratan Tray Puf, ahşabın sıcaklığını renklerin enerjisiyle buluşturarak komplike bir etki sunuyor. Alt gövdesini oluşturan ahşap ile üst gövdesine eşlik eden kumaş kaplamasıyla sıra dışı bir uyum yakalayan Tray, metal pirinçten oluşan ara blokları, tepsili ve tepsisiz kullanıma olanak sağlayan tasarımıyla da işlevsel çözümler sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1555 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Şıklık ve estetiğin puf hali; Loda…
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Form VRF Sistemleri, TCG Bayraktar, 2. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi, Yeni Volvo FM, Rockwell Automation Orta Doğu Middle East Bölge Direktörü Neil Enright, Soma A Termik Santrali, SebaGacamer, Havaalanı, Delhi Wood Uluslararası Mobilya Yan Sanayi ve Ahşap İşleme Teknolojileri Fuarı, TACAİnşaat, Nest; Red Dot, DMYElektronik, SurYapıİlkbahar, KALEIDO VISION, ÖzlemÖnal, Tuzla, MTG, Petek Proje Mühendislik Müşavirlik A.Ş. , YıldızResidence , Konsol Masa, Hasoğlu Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sever, Mutfak Bataryası, İhsanÇulhalık, Metropark Towers, hediye, Ali Öztürk, One Tower Konut Kule, Anfaş, Dr. Çolak, Claes Nilsson,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.