Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall
06 Mart 2018, SALI 10:01:15
Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall
Bazı kullanıcıların konut, ofis ya da butik mağazalarda tercih ettikleri duvar kağıtları günümüzde yerini duvar panellerine bırakıyor. Dekorasyon dünyasına iddialı bir ürün olarak giren Dekorawall, farklı desenleriyle duvarlara yeni bir şıklık ve çarpıcı bir görünüm kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Duvar dekorasyonda yeni bir trend olarak öne çıkan duvar panelleri, farklı seçenekleri ve desenleriyle iç mekanların duvar dekorasyonuna yeni bir çözüm getiriyor. Fark yaratan modelleriyle göz dolduran Dekorawall, iç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonda farklılık arayanlara yenilikçi bir ürün yelpazesi sunuyor.

Renkli ve dekoratif duvarlar

Uygulaması duvar kağıdına göre çok daha kolay olan, kokusuz, toksik madde içermeyen, ısı ve ses yalıtımı sağlayan Dekorawall duvar panelleri gerek dekoratif görünümleri gerek ürün özellikleri ve uygulama kolaylığı ile birçok avantajı beraberinde getiriyor. Farklı tasarım çizgilerine ve desenlere sahip olan Dekorawall duvar panelleri, kullanıcılara tuğla desen, taş desen, kum blok desen, mono blok desen, ağaç blok desen ve mandarin desen olmak üzere 6 altı seri sunuyor.

Doğaltaş görünümü

Dekorawall duvar panelleri, üç boyutlu yapısı ve doğal taş/tuğla desenlerini yansıtan tasarımı ile dekore edildikleri yaşam alanlarına çarpıcı bir derinlik kazandırıyor. Yüksek ısı ve ses yalıtımı da sağlayan duvar panelleri, aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak öne çıkıyor. Esnek bir ürün olması nedeniyle çarpmadan kaynaklanan yaralanmaların da önüne geçen Dekorawall, çocuk odaları, oyun alanları ve kreşler için de sağlıklı bir alternatif sunuyor.

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor.  Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de yer alıyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


497 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Doğaltaş, Dekorawall, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Doğaltaş görünümlü yeni şıklık: Dekorawall
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ulaştırma, Olimpia Splendid Secco, Tepe Prime, Electro İş Merkezi, Algeno Mimarlık, 9.GayrımenkulFuarı, Platinum, Aksun İnşaat, SERTRANS Logistics, Kentsel Dönüşüm Kredisi , FolkartTime, Orhan Birdal, Torunlar GYO, Mehmet Dereli, Gazipaşa pisti, SeleniumRetro9, Kelebek Mobilya, Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü, köprü inşaatı, Dumankaya Modern Collection, LG Prestige Inverter, home-ofis, Doç. Dr. Feyzullah Yetgin, Büyük Cezayir Cami, Mutfak Bataryası, Dr. Kadir Koçdemir , Enerji kimliği, Rönesans Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, Artemis, Tax Review,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.