Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası
05 Mart 2018, Pazartesi 16:31:20
Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası
Tasarım yolculuğunun en özel durağıdır yatak odaları… Güçlü atmosferi ve enerjisiyle yaşam alanlarının en korunaklı sığınağı…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tasarımın saklı ruhunu özgün bakış açısıyla buluşturan Loda, ev stilinde yeni bir çağın kapılarını aralıyor. Sıra dışı detayları ve benzersiz duruşuyla fark yaratan Salda ile yatak odalarında ezber bozmaya geliyor.

Göz alıcı bir iddia…

Ruhu ve derinliğiyle ahşabın farklı dokularını bir araya getiren Salda Yatak odası, tasarımıyla da cesur bir tavır sergiliyor. Loft mobilya anlayışına göndermede bulunan renk detayları ve özgün bir çizgide seyreden kreatif dizayn diliyle Salda, yaşam alanlarına yeni bir soluk getirmeyi başarıyor.

Serinin her parçası, iddialı tarzıyla güçlü bir dekorasyon anlayışı yaratırken, birinci sınıf malzemeleriyle de standartlarından ödün vermiyor. Salya Yatak Odası; maskülen karyolası, şık bir takılık görevi de gören şifonyeri ve tüm bildiklerinizi unutturacak akordiyon kapak gardırobuyla beklentilerinizin ötesinde bir tasarım ortaya koyuyor. Yüksek bir gusto temelinde hayat bulan Salda, tüm bu özelliklerinin yanı sıra fonksiyonel oluşuyla da bir adım önde olmayı başarıyor. Büyük bir depolama alanı sağlayan Salda, özellikle de geniş gardırobuyla evin tüm yükünü üstlenmeye hazırlanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım415 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Loda Mobilya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yaşam alanlarının yeni ikonu; Salda Yatak Odası
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ticari Gayrimenkul, Özdilek, MetinSancak, Nidapark İstinye Panaroma, İsviçreli Mimar Kuo , Özülke Özkar Ortak Girişimi, Dimitrios Bachadakisi, Ariston Thermo Group, Kuyumcukent, Al Di Meola, CityscapeGlobalFuarı, MFlor Lock, Ege Vadisi, TürkiyeMüteahhitlerBirliği , Hasan Alemdar, OnursalGayrimenkul, Doğukan Yapı, AYD Olağan Genel Kurulu, Care&Comfort, Trabzon Belediyesi, MilanoKonferansMerkezi, TKFE, intema mutfak, XPS ısı yalıtım, Koru Florya, Ispartakule 3 , VMZINC® Titanyum Çinko Cephe Kaplamaları, KakiYatakOdası, Marzinç, EXPOKulesi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.