Kombi ve şofbenler renklendi! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Kombi ve şofbenler renklendi!
05 Mart 2018, Pazartesi 14:51:42
Kombi ve şofbenler renklendi!
Isıtma ve sıcak su sistemlerinde yerli teknoloji çözümleri sunan DAXOM, elektrikli kombi ve şofben modellerini renklendirdi. Firma, kullanıcılarının dekorasyon tercihlerine göre, istenilen farklı renk alternatifleriyle kişiye özel üretim gerçekleştirebiliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Isıtma ve sıcak su sistemlerinde yerli teknoloji çözümleri sunan DAXOM,  elektrikli kombi ve şofben modellerini renklendirdi. Firma, kullanıcılarının dekorasyon tercihlerine göre, istenilen farklı renk alternatifleriyle kişiye özel üretim gerçekleştirebiliyor. Yeni bir elektrikli kombi veya şofben almak isteyenler, standart beyaz modeller yerine, dilerlerse duvarlarının ya da banyo ve mutfak karolarının rengiyle uyumlu renkler seçebiliyor. 

DAXOM marka elektrikli kombiler, doğalgaz bulunmayan yerlerdeki binaların hem ısınma hem de yaz & kış sıcak su ihtiyacını, petrol türevi yakıtlardan çok daha ucuza, kömür ve odun kullanımına göre ise daha güvenli ve temiz koşullarda karşılıyor. Kalorifer tesisatı içindeki suyun, elektrik enerjisi ile ısıtılması prensibiyle çalışan Daxom marka kombiler, 30 metrekareden 600 metrekareye kadar büyüklükteki mekanları ısıtabilecek ve dört mevsim sıcak su ihtiyacına cevap verebilecek kapasiteye sahip bulunuyor. Güneş enerjisiyle de uyumlu kombiler, üzerindeki dokunmatik akıllı ekranı sayesinde, istenilen saat dilimine göre sıcaklık ayarını otomatik olarak yapabilmeyi sağlıyor. 

Hem renkli hem kullanışlı!

DAXOM marka elektrikli şofbenler, musluk veya batarya açılır açılmaz otomatik olarak çalışıp anında sıcak su veriyor. Birden fazla yerde kullanım avantajı sunan şofbenler, bu özelliği sayesinde hem mutfağa hem de banyoya sıcak su sağlayabiliyor. Ayrıca sadece içinden geçen su miktarını ısıtacak kadar enerji harcadığından, sanılanın aksine çok daha tasarruflu bir çözüm sunuyor.

İstanbul Ümraniye’deki 2 bin 500 metrekare kapalı alanda üretim gerçekleştiren DAXOM, müstakil evlerden toplu konutlara, hastanelerden yurtlara, otellerden restoranlara kadar her türden farklı büyüklükteki yapıların, farklı ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarına yönelik yenilikçi çözümler geliştiriyor. Firma, ülke geneline yayılan 50’ye yakın toptancı bayinin yanı sıra yaklaşık 350 satış noktası ve yaygın servis ağı ile hizmet veriyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


389 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DAXOM, kombi,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kombi ve şofbenler renklendi!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Erbek Nif, TMSF, Diriliş Ertuğrul, Realty World Türkiye, Şuaİnşaat, Bursa Erkek Lisesi, Test Kulesi, Unicera 2015, Erhan Kamışlı, Mustafa Dündar, Metro Grossmarket, Tacer İnşaat, Achim Pohl, Türkiye Tüm Emlak Müşavirleri Federasyonu ve Ankara Tüm Emlakçılar Meslek Odası , Alarko-Techem, Deluxe Marbles Koleksiyonu, Bauhaus, Pekdemirİnşaat, Süleyman Erdoğan, EyüpAkbal, Anti damping , Tüp Geçit, Renault, Teras, İstanbulShoppingFest, Hiper Gayrimenkul, EnverYılmaz, Ankara İşadamları ve Sanayiciler Derneği (ANKİSAD), TualBahçekent, SalihKuzu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.