Luxera Bahçelievler’de Peşinatsız Ev Sahibi Olma İmkânı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Luxera Bahçelievler’de Peşinatsız Ev Sahibi Olma İmkânı
05 Mart 2018, Pazartesi 14:19:27
Luxera Bahçelievler’de Peşinatsız Ev Sahibi Olma İmkânı
Markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Luxera Gayrimenkul, ulaşım ağlarının merkezinde hayata geçirdiği Luxera Bahçelievler projesinde ev sahibi olmak isteyenlere benzersiz fırsatlar sunuyor. Metro hattının yanı başındaki konumuyla yatırımcılarına yüksek prim vadeden projede, peşinatı teslimde ödeme imkânının yanı sıra 60 ay 0 faiz, 120 ay 0,49 oranla alternatif ödeme seçenekleri sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Luxera markalı projeleriyle konut sektöründe iz bırakan Luxera Gayrimenkul, İstanbul’un yükselen değeri Bahçelievler’de hayata geçirdiği projesinde her bütçeye uygun esnek ödeme planı sunuyor. Ulaşılabilir fiyatları ve esnek ödeme seçenekleri ile yatırımcılar tarafından yoğun ilgi gören projede firma, konut alıcılarına peşinatsız ev sahibi olma ayrıcalığı sağlıyor. Modern ve huzurlu bir evde yaşamak isteyenlerin yanı sıra yatırım için güvenli bir liman arayanların da tercihi olan Luxera Bahçelievler; yaşamın merkezinde, Metro hattının yanı başındaki konumuyla değerini her geçen gün arttırıyor.  

1+1 DAİRELER 484 BİN TL’DEN BAŞLIYOR

Maksimum kullanılabilir alanlar sunacak şekilde geliştirilen projede 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri yer alıyor. 72 metrekare ile 142 metrekare arasında değişen büyüklüklere sahip projede 1+1 konut fiyatları 484 bin TL’den başlıyor. Gayrimenkul yatırımcılarının en gözde noktaları arasında yer alan Luxera Bahçelievler; bünyesindeki 100 konut ve 4 bin metrekare ticari alanla bölgenin örnek projesi olmaya hazırlanıyor.

YILIN EN ESNEK ÖDEME SEÇENEKLERİ SUNULUYOR

Luxera Gayrimenkul, şirket bünyesinde vade farksız 60 ay ödeme seçeneğine ek olarak 0,49 orana 120 aya kadar kredilendirme imkanı sağlarken ayrıca peşinatı teslimde ödeme avantajı da sunuyor.  Kişiye özel alternatifli ödeme seçeneklerinin yer aldığı Luxera Bahçelievler’de; ‘Şimdi al 1 yıl sonra öde’ imkanının yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 20 indirim uygulanıyor.

METRO DURAĞININ YANI BAŞINDA KONUMLANIYOR

Ulaşım açısından avantajlı bir konumda yer alan Luxera Bahçelievler, toplu taşıma imkanlarının  yer aldığı İstanbul’un en işlek ulaşım aksı E-5’e, Basın Ekspres Yolu’na, Sağlık Kurumları, Eğitim Kurumları ve AVM’lere yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Ataköy- Halkalı Metrosu’nun en hareketli istasyonlarından birine yürüme mesafesinde yer alan projeden, E-5 Otoyolu, TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanı’na dakikalar içinde ulaşılabiliyor. Ağustos 2019’da teslimlerinin yapılacağı proje, lokasyonu itibariyle hem yatırımcısına hem de oturumcusuna kazanç vadediyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1272 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Luxera Bahçelievler,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Luxera Bahçelievler’de Peşinatsız Ev Sahibi Olma İmkânı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Can Çinici, GWS 15-150 CI, Abduljawad Group, KTP, Alpay Enerji, R. Tayyip Erdoğan, pist, Dumankaya Finansman Sistemi, BitezYalıları, Vital Ataköy, Komet Momet, BioEnergy International AG, Claes Nilsson, Evviva Gold, Aziz Kocaoğlu, İşçiSağlığı, BüyükİstanbulTüneli, ‘İnsana Yatırım’, Oktay Nak, Scotch-Weld™ , Lütfi Kırdar, yapıruhsat, HermanMiller, Sanayi ve Teknoloji, Opus, Akkuyu Nükleer A.Ş , DivanGrubu, Emre Ahmet Seçmen, European Property Awards 2013, ITETurkey,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.