Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen
21 Subat 2018, Carsamba 11:41:54
Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen
Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla Türk boya sektörünün önemli markalarından Fawori; Fenomen Dış Cephe Boyası ile dış cephelere yeni bir soluk getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türk boya sektörünün önemli markalarından Fawori, “hem iyi kalite, hem iyi fiyat” felsefesi ile ürünlerini geliştirmeye ve çözümler sunmaya devam ediyor. Fawori’nin son olarak pazara sunduğu silikonlu dış cephe boyası Fenomen, daha canlı renkler elde etmeye imkân veren ipeksi mat dokusu, ekstra su itici özellikleri, elastromerik ve nefes alabilen yapısı sayesinde diğer ürünlerden ayrışıyor.

Farklı dokusu ve ipeksi mat parlaklığıyla daha canlı, binlerce renk seçeneği sunan Fenomen Dış Cephe Boyası, UV ışınlarına karşı 10 yıl garantili yüksek renk dayanımı sağlıyor.Elastromerik yapısı sayesinde ani ısı değişimlerinde bina yüzeyinde oluşan kılcal çatlakları köprüleme özelliğine sahip Fenomen Dış Cephe Boyası, uygun fiyatıyla tüketiciler ve ustaları en iyi çözümle buluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1479 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Fawori, Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yapı Denetim kanunu tasarısı, Beyttürk İnşaat , Guy Lalibertéve Infosys Technologies, MonoLift, Areon Boğaziçi Evleri, İstanbulGayrimenkulFuarıveArapTürkZirvesi , Aykar Termal Evleri, EdeTower, Digiturk, MANITOWOC , LKAB kamyonları, Marmara Otogarı ve Yeniköy Havaalanı, Tahran Uluslararası Havalimanı, ağaç, DWEC, Symaro sensör, CNREmlak2016Fuarı, Vizyonpark, Ahmethan Yılmaz, Endless Serisi, Hasan Dal, WRI - Dünya Kaynakları Enstitüsü, Gayrim, Kaya City Resindence, Klimaplus, Murat Tarman, M. Yılmaz Kılıç, Çelik ihracatçıları, Suriye, Didem Erendil Tüzer,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.