Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen
21 Subat 2018, Carsamba 11:41:54
Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen
Geniş ürün yelpazesi ve güçlü dağıtım kanalıyla Türk boya sektörünün önemli markalarından Fawori; Fenomen Dış Cephe Boyası ile dış cephelere yeni bir soluk getiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türk boya sektörünün önemli markalarından Fawori, “hem iyi kalite, hem iyi fiyat” felsefesi ile ürünlerini geliştirmeye ve çözümler sunmaya devam ediyor. Fawori’nin son olarak pazara sunduğu silikonlu dış cephe boyası Fenomen, daha canlı renkler elde etmeye imkân veren ipeksi mat dokusu, ekstra su itici özellikleri, elastromerik ve nefes alabilen yapısı sayesinde diğer ürünlerden ayrışıyor.

Farklı dokusu ve ipeksi mat parlaklığıyla daha canlı, binlerce renk seçeneği sunan Fenomen Dış Cephe Boyası, UV ışınlarına karşı 10 yıl garantili yüksek renk dayanımı sağlıyor.Elastromerik yapısı sayesinde ani ısı değişimlerinde bina yüzeyinde oluşan kılcal çatlakları köprüleme özelliğine sahip Fenomen Dış Cephe Boyası, uygun fiyatıyla tüketiciler ve ustaları en iyi çözümle buluşturuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım702 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Fawori, Neteks Boya Teknolojileri A.Ş. ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Fawori’den Dış Cepheler İçin Yeni Bir Ürün: Fenomen
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Burj El İstanbul, Yingli Solar Yönetim Kurulu Başkanı Liansheng Miao, Hakan Timur, YALE Kilit, Modulo, Cityscape fuarı, SamsunBüyükşehirBelediyesi, Prof. Dr. Önder Küçükerman, West Gate Rezidans, Norm Bağlantı, Reidin Emlak Endeks, Serdar Mutlu, PÜKAB, Tüketici Ürünleri İçin Kimya Yaratma”, Varyap-GAP İnşaat Ortak Girişimi, Kampanya, YEKON, Ferda Deveci, OsmanKipoğlu, Lİ-DER, Kelebek Natura, Uluslararası İşbirliği Platformu, VestaYemekOdası, Odysseus, SEREL İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Havakirliliği, VitrA Çağdaş Mimarlık Dizisi, CevizliparkKonutları, BoschTermoteknikTürkiye, ZEGLAM,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.