Asmalı Bahçe Şehir Projesinde Kredi Faizleri Sabitlendi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Asmalı Bahçe Şehir Projesinde Kredi Faizleri Sabitlendi
16 Subat 2018, Cuma 10:40:21
Asmalı Bahçe Şehir Projesinde Kredi Faizleri Sabitlendi
Ulaşılabilir fiyatlarla bahçeli ev inşa etme konusunda öncü isimlerden Dekar Gayrimenkul A.Ş.; Demiröz İnşaat A.Ş. ile birlikte inşa ettiği Asmalı Bahçe Şehir projesinde banka kredisi faizini %0.99’da sabitledi. Ayrıca sabitlenen faiz oranı üzerinden konut alımı yapanlara %10 indirim imkânı sağlanacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bahçeli bir ev sahibi olmayı hayalden gerçeğe dönüştüren Asmalı Bahçe Şehir, Bahçeşehir’de, 91 bin metrekare büyüklüğünde bir arazide, 600 milyon TL yatırım ile hayata geçiriliyor. Projede 499 adet konut ve 48 adet ticari ünite yer alıyor.  Projede yer alan 499 konutun 443 adedi bahçeli ev, 56 adedi ise 1 apartman bloğunda bulunan apartman daireleri olacak. 2+1, 3+1 ve 4+1 seçenekleriyle brüt 93 m²'den 214 m²'ye kadar alternatifli dubleks ve tek katlı konutların olduğu az katlı binalar ile birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Asmalı Bahçe Şehir projesinin ilk etap teslimleri 2018 Temmuz’da, projenin tamamının ise 2020’de teslim edilmesi öngörülüyor. Asmalı Bahçe Şehir’deki bahçeli evlerin de 30 m² ile 300 m² arasında değişen bahçeleri bulunuyor.

Anlaşmalı Bankalarla Alımlarda Kredi Faizi Sabitlendi, Yüzde 10 İndirim Fırsatı Sağlandı

Halkbank, Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi Bankası ile özel kredi anlaşması olan projede, banka kredisi faizleri %0.99’da sabitlendi. Sabitlenen fiyatlar üzerinden konut alımı yapanlara, ayrıca %10 indirim imkanı sağlanacak.

 Bahçeli Evin Değişmez Adresi Bahçeşehir

Bahçeşehir’deki depreme dayanıklı şehir planlaması ve şehrin ana arterlerine yakınlığı, projeye ayrı bir değer katıyor. Aynı zamanda Bahçeşehir’in TEM karayolunun yanında konumlanması, içinden Anadolu’yu Avrupa’ya bağlayan tek demiryolunun geçmesi ve Atatürk Havalimanı’na olan yakınlığı da lokasyonun avantajları arasında yer alıyor. Yapımı devam eden Yavuz Sultan Selim Köprüsü bağlantı yollarının Bahçeşehir’in yanından geçmesi ve bu sayede 3. havalimanına en yakın modern yerleşim bölgelerinden biri olması da lokasyonun ciddi avantajları arasında sayılıyor. Ayrıca ihale edilen metro hattı da Bahçeşehir lokasyonunu bahçeli ev sahibi olmak isteyenler için cazip hale getiriyor.

Kendi İçinde Bir Şehir

Asmalı Bahçe Şehir projesinde konut sahibi olan kişiler, bahçeli bir hayatın yanı sıra birbirinden farklı imkanlar sunan sosyal hayatı ile de yeni bir hayata adım atacaklar. Projenin içerisinde 4 futbol sahası büyüklüğünde bir açık park alanı bulunuyor. 

Bu park alanı içinde yürüyüş ve bisiklet yolları, 2 adet çocuk oyun parkı, bir adet manzaraya hâkim seyir tepesi, 2 adet tenis kortu, 1 adet basketbol/voleybol sahası, 1 adet futbol sahası, evcil hayvan gezdirme parkuru ve 1 adet de yetişkinler için aletli spor alanı bulunacak. 

Projede apartman bloğunun giriş katında bulunan 1.800 metrekarelik bir kapalı sosyal tesis içerisinde; 1 açık 1 kapalı yüzme havuzu, sauna, buhar odaları, fitness salonu, mini kulüp ve kafe yer alacak. Diğer bir havuz bölgesinde ise yarı olimpik bir açık yüzme havuzu daha bulunacak. Alışveriş ihtiyaçlarını en üst düzeyde gidermek amacıyla 400 metre uzunluğunda 48 adet dükkândan oluşan bir alışveriş caddesi yerini alacak.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım950 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Asmalı Bahçe Şehir, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Asmalı Bahçe Şehir Projesinde Kredi Faizleri Sabitlendi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
iki design group, Türkiye distribütörü, Erdal Bağcı, İbrahimÖzbek, Kilitleme ve Güvenlik Sistemleri, Kula, OVA Studio, Mermerler Plaza, Hayati Yazıcı, Güney Afrika, EndelŞirketlerGrubu, Mehmet Ali Aydınlar, Kâğıthane Ofispark, Polatyol Grubu, Şişli, Eyfel Yapı ve Hast Şirketler Grubu, Boray Köknel , Hilti, Parima Ofis, Gayrimenkulün Enerjisi Raporu, Sanja Jurca Avcı, StandartPompa, AVA Digital Awards, Tütün Han, SedaKaya, Artema 2018 Koleksiyonu, Pompalarda Enerji Verimliliği, Al Maktoum, Beylikdüzü Devlet Hastanesi, UZL Filo,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.