Raventi anahtar - priz serisi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Raventi anahtar - priz serisi
15 Subat 2018, Persembe 14:57:50
Raventi anahtar - priz serisi
Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eseri
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Salbei™’den sonra Raventi™ anahtar-priz serisi ile Türkiye’deki üretim ve yatırımını güçlendiren Legrand Grubu, ülke ekonomisine katma değer sağlamaya devam ediyor. Legrand ustalığının, tasarım ve teknolojisinin en yeni eseri olan Raventi™, elektrik profesyonellerinin bir anahtar-priz serisinden beklentilerini karşılamanın ötesinde yaşam alanları için maksimum güç ve güvenlik sağlıyor. Legrand tasarımının ve teknolojisinin en yeni eseri olan Raventi™ anahtar-priz serisi, yaşam alanlarında estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlıyor.

Seçin, değiştirin, kendi tarzınızı yaratın

Raventi™ anahtar-priz serisi ile Legrand, modern ve minimalist tasarımı son teknolojiyle buluşturarak yaşam alanlarında farklılık arayanların tercihi oluyor. Keskin köşeler, modern tasarım ve ipeksi bir yüzeye sahip Raventi™, estetik ve uyum kavramlarını yeniden tanımlıyor. Birbirinden farklı renk seçenekleri, gelişmiş işlevleri ve kolay montaj özellikleriyle yaşam alanlarındaki tüm ihtiyaçları karşılayan Raventi™, pürüzlü yüzeylerde dahi duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide sistemiyle büyük beğeni topluyor. 

Güçlü kavrayış, güvenli mekanizma, geniş açılan tırnaklar 

Kullanıcılarına birçok alternatif sunan Raventi™ anahtar-priz serisi, fonksiyonel kullanımları ve estetik görünümleriyle evinizin havasını baştan aşağı değiştiriyor. Elektrik profesyonellerinin bir anahtar-priz serisinden tüm beklentilerini karşılamanın ötesinde yaşam alanları için maksimum güç ve güvenlik sağlayan Raventi™, Legrand’ın ustalığını tasarıma yansıtıyor.

Türkiye elektrik sektöründe bir ilk…

Yer tasarrufu sağlayan mekanizma ve geniş açılan güçlü tırnaklarıyla da Raventi™, pürüzlü yüzeylerde bile duvara tam oturan dayanıklı yeni nesil izole kaide, tek tık’la yerine oturan vidasız tuş kapağıyla beğeni topluyor. Öte yandan Türkiye elektrik sektöründe ilk kez Legrand tarafından uygulanan vidasız tuş kapağı teknolojisine sahip Raventi™, şantiyelerde montaj sırasında vidaların kaybolması ya da oksitlenmesi gibi sorunları da rafa kaldırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


858 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legrand, Raventi™,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Raventi anahtar - priz serisi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hyundai Assan, KazımGökhanElgin, Foamboard Frigo, KemalŞahin, ANKOMAK, Değirmendere Kavşağı, Goldman Sachs, Bennu Gerede, Leccese, Unitherm Sistem Box, PolatEv, Yapı Yönetim, Naveen Mehling, SignofTheCityAwards2016, Ahmethan Yılmaz, EnzaHome, metrekare, Yenigün İnşaat, 3DPrintShow, Murat Mediçeler, Bülent Şamlı, Çatı Sağlık Raporu, MücahitÖzdemir , DerinSarıyer, Medyasoft, Panorama Life, Arap-Türk Gayrimenkul Zirvesi, EY , MehmetKöksal, Afgan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.