Somfy Kameralar Devrede, Eviniz Ve İş Yeriniz Güvende… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Somfy Kameralar Devrede, Eviniz Ve İş Yeriniz Güvende…
14 Subat 2018, Carsamba 15:33:39
Somfy Kameralar Devrede, Eviniz Ve İş Yeriniz Güvende…
Hırsızlık vakalarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu durum, farklı caydırıcı önlemler de alınmasını zorunlu kılıyor. Akıllı ev ve otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini maksimuma çıkartacak çok özel bir çözüm sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hırsızlık vakalarının sayısı her geçen gün artıyor. Bu durum, farklı caydırıcı önlemler de alınmasını zorunlu kılıyor. Akıllı ev ve otomasyon sistemlerinin dünyaca ünlü markası Somfy, evinizin ve iş yerinizin güvenliğini maksimuma çıkartacak çok özel bir çözüm sunuyor. Somfy iç mekan kameraları ile içiniz daima rahat oluyor. 

Gece görüşlü iç mekan kamerası… 

Güvenliğiniz, konforlu ve huzurlu bir hayat için en önemli öncelik... Somfy,  iç mekan kameraları ile güvenlikte size teknolojinin gücünü sunuyor. Visidom ICM100 motorlu ve gece görüşlü iç mekan kamerası açısını kolayca değiştirebilme özelliğine sahip. Kameranın kablolu ve kablosuz internet bağlantısı özelliği bulunuyor. HD görüntü kalitesi (1280x720), hareket tespit edildiğinde e-posta ve akıllı telefon uygulaması üzerinden bildirim gönderimi, Micro SD karta kayıt yapabilmesi, iç mekan kameralarında çift yönlü sesli iletişim de ürünü farklılaştırıyor.

Evinizi ya da ofisinizi her an izleme olanağı sunuyor…  

Yerleştirilen kameralar sayesinde evinizi ya da iş yerinizi nerede olursanız olun, cep telefonunuzdan ya da tabletinizden her an izlemeniz mümkün oluyor. Bu sayede evde kimse yokken her şeyin yolunda olduğundan emin olmanızı ya da bakıcısıyla evde bıraktığınız çocuğunuzun nasıl olduğunu istediğiniz an gözlemlemenizi sağlıyor. Bunun için Visidom uygulamasını ücretsiz olarak Android veya IOS akıllı telefonunuza indirmeniz ve PIN kodunuzu girmeniz yeterli oluyor. Kameralar, alarm durumunda ya da siz istediğinizde Micro SD karta görüntü kaydı da yapabiliyor.  

Kameranız, alarm sistemleriyle ya da TaHoma® akıllı ev sistemiyle eşleşebiliyor… 

Visidom kameranızı Somfy alarm sistemiyle eşleştirdiğinizde, alarm aktif hale gelir gelmez kameranız görüntü kaydını başlatıp e-posta ve uygulama üzerinden bildirim göndererek sizi uyarıyor. Aynı şekilde TaHoma® akıllı ev sistemiyle eşleştirdiğinizde de evinizde ya da ofisinizde bir hareket tespit edilince kameranız görüntü kaydını başlatıp e-posta ile bilgilendirme sağlıyor. Ayrıca alarm durumları için farklı senaryolar oluşturmanıza da imkan kılıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


233 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Somfy,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Somfy Kameralar Devrede, Eviniz Ve İş Yeriniz Güvende…
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Uran Holding, HYFIX Kimyasal Su Yalıtım Sistemleri , Borçlar Kanunu, GeçişKöprüsü, E-5 Otoyolu, Urban Land Institute (ULI), Kale “3m2” Serisi, Yakup Kara, Domotex Halı fuarı, Sia serisi, El Şebab, DHLExpress, 25Aralık, International Finance Magazine, CanÖzçiçek, GözdeGrubu, IMM Köln 2013 Fuarı, HANESELYAPI, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Marmaris, Sevinç Öztürk, kızıltoprak, BV, EREF, Sheraton, inşaatmalzemeleriendeksi, Qent İstinye, Ramada İstanbul Asia Otel, Emaar Retail LLC, Good Design ve Plus X,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.