Vefa, Gana’da yaşam alanları yapacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Vefa, Gana’da yaşam alanları yapacak
14 Subat 2018, Carsamba 10:19:10
Vefa, Gana’da  yaşam alanları yapacak
Dünyanın birçok noktasında projeleri, ön üretimli yapıları ve ürünleri ile yer alan Vefa, Gana’da Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları yapılması konusunda el sıkıştı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Ön üretimli yapı sektörünün önde gelen markalarından Vefa, Gana Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları inşa edecek.  Beş kişilik bir heyetle geçtiğimiz yılın Ekim ayında Vefa Holding’in Dilovası’ndaki üretim üssünü gezen Gana Savunma Bakanı Dominic Ringab Aduna Nitiwul, Vefa yetkililerini Gana’ya davet etti. Aralık ayında Gana’ya giden Vefa yetkililerini de Bakan Nitiwul, kuvvet komutanlarının da katılımıyla makamında ağırladı. Gerçekleştirilen toplantıda Gana Savunma Bakanlığı personeli için yaşam alanları yapılması konusunda karar alındı. Toplantının ardından Vefa yetkilileri, yaşam alanları yapılacak olan arazileri de gezdi.

Öte yandan Devlet Başkan Yardımcısı Mahamudu Bawumia ve Devlet Başkanı Nana Addo Dankwa Akufo-Addo’ya ile gerçekleştirilen toplantılarda; Gana’da  prefabrike üretim tesisi yatırımı yapılması konusunda da bilgi verildi. 

Gana’nın 100 farklı bölgesinde prefabrike seçim ofislerinin yapımına da devam eden Vefa, daha önce de Gana’daki çözüm ortağı ile Tema Bölgesi’nde prefabrike kilise yapmıştı.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım465 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vefa, Gana,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vefa, Gana’da yaşam alanları yapacak
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mine Sayın, Petrol, “İNNOVİKO, Mete Uğur, Koç Topluluğu Kurumsal Sosyal Sorumluluk, “Konut Konferansı 2013”, FSM, Trianon, Kağıt ve Orman Ürünleri İhracatçıları Birliği, DB Mimarlık-Bünyamin Derman, Esenyurt Expo2015, Trans Anadolu Doğal Gaz Boru Hattı Projesi, İTÜ Makine Fakültesi, Onduline Group, Seraphim Cave Hotel, TUI, Yabancıyatırımcı, 2. Murat, PerakendeGünleri, Dominique Perrault, BB Group, Hammerite, Cafer Kara, Mustafa Kılıçarslan, Fatih Etibol, Kayaşehir Anacadde, Atıksu arıtma, General Motors, Gold ve Classic , S.E.E.D.S,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.