Kış geldi şimdi Pekcan ile sauna zamanı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Kış geldi şimdi Pekcan ile sauna zamanı
13 Subat 2018, SALI 14:42:44
Kış geldi şimdi Pekcan ile sauna zamanı
PEKCAN HAVUZ standartların dışına çıkarak, her tercihe uygun tasarladığı farklı sauna, buhar banyosu ve Türk hamamı projeleri ile soğuk kış aylarında sıcak mekanlar sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

24 yıldır havuz sektöründe ‘suyla sağlık’ sunan PEKCAN Havuz; teknolojideki son yeniliklere göre projelendirdiği; Klasik Fin Saunası, Bio Sauna, Rus Saunası, Kelo Sauna, Klasik Fin Hamamı (buhar banyosu), Aroma Buhar Banyosu, Roma Banyosu (Locanium, Tepidarium, Caldarium) ve Türk Hamamı seçenekleri ile yoğun ve stresli geçen günlük yaşam şartlarını kolaylaştırıyor. 

PEKCAN Havuz; klasik sauna ahşapları ile hazırlanan sıcaklığın 85°C - 95°C arasında değiştiği ve %10 - 15 nem oranı ile çalışan Klasik Fin saunası; 60°C - 130°C sıcaklıkta, maksimum %50 nem oranıyla ışık efektleri, aromaterapi, renk terapisi, müzik meditasyonu gibi ilave terapilerle zenginleştirilmiş Bio Sauna; 110°C - 130°C sıcaklık ve %25 nem oranı ile çalışan Rus Saunası ve 500 yıllık kelo yani Fin çamı kütüklerinden inşa edilmiş Kelo Dış Mekan Saunaları olmak üzere çok farklı alternatifleri her detayı planlayarak projelendiriyor.    

Klasik saunanın ya da Fin saunasını çok sıcak, klasik buhar banyosunun çok nemli olduğunu düşünen kişiler için; Laconium (Roma stili kuru banyo), Tepidarium (ısıtılmış seramik yataklar) ve Caldarium (sıcak oda) gibi Roma arınma banyoları tasarlayan PEKCAN Havuz, her türlü konfor ve yeniliği müşterilerine sunuyor.   Günümüzde cazibe noktası ve bir ihtiyaç haline gelen SPA merkezlerinde en vaz geçilmez tercih alanının ‘sıcak mekanlar’ olduğunu belirten Yöneltme ve Koordinasyon Yöneticisi Çevre Mühendisi Nurdan PEKCAN ‘doğru projelendirilen, ihtiyaçlara cevap veren, kurallara uygun sauna, buhar banyosu ve Türk hamamı stresi ve yorgunluğu ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda, cilt üzerindeki ölü hücreler temizlenir ve canlanırken, huzurlu ortam ile ruh da yenileniyor. Işık efektleri, aroma terapi, renk terapi, müzik meditasyonu gibi yan terapilerle zenginleştirilen saunalar ile toksinlerden de arınma fırsatı ortaya çıkıyor. Hem cilde, hem sağlığa hem de ruhumuza iyi gelen bu sıcak mekanların yapımında çevre dostu bir şirket olarak ölü kelo ağaçlarını kullanıyoruz. Hayatımızın içinde olan sauna, buhar banyosu ve Türk Hamamı projelerimiz ile farklı tercihlere cevap veren, farklı mekanlara uygun, teknolojideki son gelişmeler ile çözümler üretmek ve sürekli yenilikler geliştirmek için çalışıyoruz. Amacımız gittikçe zorlaşan hayat şartları karşısında keyifli bir dinlenme ve yenilenme anı sunmak. ’

KAYNAK: İnşaat&Yatırım266 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Pekcan Havuz, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Kış geldi şimdi Pekcan ile sauna zamanı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
NextLevelÇayyolu, Avrupa Komisyonu 2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü, MİA, SlashArchitects , BabylonÇeşme, "Okullar Hayat Olsun Projesi", İstanbul Medeniyet Üniversitesi, TÜYAK 2013 – Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Sergisi, Kentsel Dönüşüm ve Şehircilik Konferansı, RavenaTasarımEkibi, Yeşil Anahtar (Green Award) Ödülü, Enerji Piyasaları İşletme Anonim Şirketi, DedemanZonguldak, Borusan Neşe Fabrikası , Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları, Neli Devidas, N-T Grup, Sabri Ateş, Yedi Proje, Viaport Kurtköy, BursaModern, Kent Plaza, Evomax, MMG, Tuna GYO, “E.C.A. ile Keşfet”, BursaBeton, ZehnderSubway, Teşvik Belgeleri, Emin Can Aydın,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.