"Peli Dekoratif İç Mekan Kapıları" 12’nci Uluslararası Kapı Fuarında Görücüye Çıkacak | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
"Peli Dekoratif İç Mekan Kapıları" 12’nci Uluslararası Kapı Fuarında Görücüye Çıkacak
13 Subat 2018, SALI 11:53:42
Bu yıl 12’ncisi düzenlenen Uluslararası Ahşap, Çelik, Endüstriyel, Otomatik Kapı ve Kapı Yan Sanayi İhtisas Fuarı’na PELİ DK’da katılacak. Vezirköprü Orman Ürünleri’nin markası olan PELİ DK; 2017 yılında üretmeye başladığı dekoratif iç mekan kapıları ile yer ve kapı uyumunu tam anlamıyla gerçekleştirmeyi vaat ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Vezirköprü Orman Ürünleri’nin geçtiğimiz yıl tasarlayıp üretmeye başladığı ve Peli-DK adıyla sektöre sunduğu dekoratif iç mekan kapıları 15-18 Şubat 2018 tarihleri arasında CNR Expo’da düzenlenecek fuarda tanıtılacak. Parke sektöründe uzun yıllardır var olan Peli Parke ürün gamında yeni bir konsept açarak üretmeye başladığı iç mekan kapılarını; İskandinav Style, Dynamic Style, Prismatic Style adıyla tanıtılacak. Her stilin kendi içinde farklı modelleri olan kapılar şu an 12 ayrı tasarımda üretiliyor. Tüketicinin yaşam tarzına uygun modellerin yanı sıra, mobilya trendleriyle de birleşen tasarımları hayata geçiren Peli DK kapılar, fuar boyunca sektör profesyonelleri ve nihai tüketicinin beğenisine sunulacak.

KAPI VE PARKE YÜZEYLERİ İLE MEKANLARDA BÜTÜNLÜK

Fuarda 10. Hol 86 No’lu standda tanıtılacak olan Peli DK kapılarının tasarımında öncelik parke ve kapı yüzeyini bütünleştirmek. Kendi ürünlerinin en önemli tamamlayıcısı olarak gördükleri kapıların, kendi tasarım-kalite anlayışıyla gerçekleşmesi gerektiğine inanan Peli Parke, kapı üretimine bu anlayışla karar verdi. Peli DK’nın en çok dikkat çeken özelliği; aynı kapı modelinde parke ve süpürgeliklerin de olması. Bu konuda bir ilke imza atan marka, sektöre yeni bir anlayış kazandırdı.

KAPI SEKTÖRÜNE SES, KAPILARA SESSİZLİK GETİRDİ

Fuarda tanıtılacak olan kapıların diğer özellikleri; çizilmeye karşı dayanıklı olması, kolay temizlenebilmesi/toz tutmaması, yüzeyinin canlı ve parlak durması, kasa, pervaz ve kapı yüzeyinin aynı dokuda görünmesi olarak sıralanıyor. Aynı zamanda kapı yuvasında kullanılan fitil de kapının sessiz olmasını sağlıyor. Kilitte ise farklı bir sistem kullanılıyor; Kale’nin yeni ürettiği sessiz kilit sayesinde kapı açılıp kapanırken ses çıkarmıyor, ortamın dinginliğini koruyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 288 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli-DK, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

"Peli Dekoratif İç Mekan Kapıları" 12’nci Uluslararası Kapı Fuarında Görücüye Çıkacak
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zekeriya Şirin, Varaka, TTYD, Bekir Irak, Kalekim 2015, MardanOtel, Yörük Ailesi, Kalekim Beyaz, sürdürülebilirekonomi, Miele G5000, Ağaoğlu Şirketler Grubu CEO’su Hasan Rahvalı, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu, Anadolu Yakas, Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., 2010 Avrupa Gayrimenkul Ödülleri Yarışması, TeknoMaccaferri, TemsaİşMakinaları, bursa beton, DuyguTaj, Europe B.V., Zemin ve Duvar Kaplamaları, Kadir Mısıroğlu, Uluslararası Para Fonu, Eskişehir Rixos, Hannover, Altay, Moda Flat, Bob Geldof, “Her eve bir bahçe”, Regnum Carya Golf & SPA Resort,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.