Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu
13 Subat 2018, SALI 11:50:10
Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu
Katar’da bu yıl ikincisi düzenlenen bölgenin en büyük fuarlarından Expo Turkey By Qatar’a katılan Vefa Ön Üretimli Yapılar’ın markası Vekon, Körfez ve Ortadoğu bölgesinden birçok yatırımcıya ürünlerini ve çözümlerini anlattı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Katar’ın Başkenti Doha’da 17-19 Ocak 2018 tarihlerinde gerçekleştirilen, bölgenin en önemli fuarında, kendi sektöründen katılan tek marka olan Vekon standı büyük ilgi gördü. Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve Katar Ekonomi ve Ticaret Bakanı H. E. Sheikh bin Jassim Al Thani tarafından açılışı yapılan, katılımcı ve ziyaretçi açısından yoğun olan fuarda, Vekon ürünlerini tanıtma ve işbirliği olanağı buldu.

Prefabrike yapı, yaşam konteyneri, hafif çelik yapı ve yapısal çelik binaların tasarım, üretim ve uygulama süreçlerini anahtar teslim hizmet modeliyle tek başına üstlenen Vekon, Gabon’daki 50 bin metrekarelik Toplu konut Projesini, Katar’daki 1092 konteynerli İşçi Kampını, Fildişi’ndeki Olimpiyat Köyünü, Venezuela’daki 115 bin metrekarelik Toplu Konut Projesini, Gana’daki Kiliseyi, Etiyopya’daki İşçi Kampını ve Kongo’daki Otel ve Kongre Merkezi’ni Körfez ve Ortadoğu bölgesinden birçok yatırımcıya tanıttı. Vefa’nın yurtdışı pazarları arasında önemli bir yere sahip olan Katar’da faaliyet gösteren, bir çok alt bayisi olan VekonGulf adında bir şirketi bulunmaktadır. Bu alt bayiler aracılığıyla Katar’da çeşitli projeler de gerçekleştirilmektedir.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım316 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Vekon, Vefa, Expo Turkey By Qatar, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Vefa, 2.Expo Turkey by Qatar’da iş dünyasıyla buluştu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Emlak Konut, Uzaltaş AŞ’nin İncek Bulvarı, LOT Duvar Kağıdı, AltınbaşHolding, İşbir Yatak, İstanbul-Antalya, 3DKonut.com, Türk-İş, İstanbul Maratonu, istanbul vilayet konağı, renkdanisma@filliboya.com.tr , Pompa Teknolojileri Eğitim Merkezi, YücelYaşar, Uponor Konfor Paneli, İstanbul Boğazı Avrasya Karayolu Tüneli, EIF, Varyap-Gap, CEO, BO 271, Adapazarı Hendek, Akzirve, İSTİHALE, ERKE, “Turkishceramics”, Design Campus, daire, Akıllı Ev, Hometown Şile, Meridian for Business, Gökhan Güvener,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.