Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa
13 Subat 2018, SALI 11:21:14
Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa
Duravit'in son teknolojiyle üretilen akıllı klozetleri sayesinde banyolara konforlu hijyen geliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Banyolarda daha sağlıklı ve konforlu bir ortam yaratan Duravit, tuvalet ürünlerini kendinizi daha iyi hissetmeniz için hijyen ve temizliğe kesin çözümler üretecek şekilde yeniden tasarlandı. Duravit'inyenilikçi ürünlerinden SensoWash® serisi duşlu klozetler, fonksiyonları ve pratik özellikleri ile temizliğe ayrılan zamanı azaltırken, gerçek anlamda modern tuvalet hijyeni sağlıyor. 

Serinin SensoWash® Slim model klozetleri yavaş kapanır kapak mekanizması ve “rahat taharet” özelliklerine sahip. Özel tasarlanmış taharet bölümünün kullanım rahatlığının yanı sıra kolaylıkla çıkarılıp, temizlenebilir oturma kısmı hayatınızı kolaylaştıracak. Ünlü tasarımcı Philippe Starck imzasını taşıyan The SensoWash® Starck e model duşlu klozet ise “değiştirilebilir sprey başlığı”, “enerji tasarrufu modu” ve “gece ışığı” gibi ek özelliklere sahip. Ayrıca tüm Sensowash duşlu klozetlerin narin ve zarif akıllı uzaktan kumandası sezgisel olarak da çalışabiliyor. 

Duravit klozetlerin hijyen açısından önemli bir diğer avantajı ise, fırınlama işlemi sırasında seramik yüzeyine kaplanan özel antibakteriyel HygieneGlaze 2.0 kaplama.  Bu özel antibakteriyel kaplama ise hızlı ve etkili bir şekilde mikropların %99.9’unu öldürerek, uzun süreli temizlik ve hijyeni garanti ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım230 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Duravit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Duravit Klozetler ile Temiz Hisset - Hijyen Yaşa
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Zeynel Abidin Okul, MecnunOtyakmaz, Sur Çelik Kap, Eski Dedeman, TüneliProjesi, LOOX, Lykia Antibakteriyel Klima Parfümü, ÇEKÜL, BurakKızılhan, İbrahim Kerem Ertem, Halk GYO A.Ş, Urban Station, Mogadişu, Bursagazi Altensis, Ömer Ülke, SEClub , İzocam MYK, Lazzoni Grubu, Suadiye, IEC, Yeşilenerji, Demir İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Hamit Demir, Avrupa’nın En İyi Karma Kullanım Projesi, Daniel Becerra, Cam Sempozyumu, SIGNİstanbul, NarinKelebekler, Bund Deutscher Architekten, Fera Grup, Z-Line,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.