Yüksek teknolojili Cemdağ sokak armatürleri ile şehirlerin aydınlatmasında yüzde 80’e varan enerji verimliliği | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Yüksek teknolojili Cemdağ sokak armatürleri ile şehirlerin aydınlatmasında yüzde 80’e varan enerji verimliliği
13 Subat 2018, SALI 10:39:05
 Yüksek teknolojili Cemdağ sokak armatürleri ile şehirlerin aydınlatmasında yüzde 80’e varan enerji verimliliği
Türkiye ve dünyada aydınlatma sektörünün öncü firmalarından Cemdağ Aydınlatma Teknolojileri tarafından LED ve IoT teknolojileri ile üretilen Cem markalı sokak armatürleri, yüzde 80’e varan enerji tasarrufu sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tarihte ilk kez dünya nüfusunun yüzde 50’si artık kentlerde yaşıyor; şehirlerde yaşayanların sayısının ise 2020’ye kadar 4,3 milyarı aşması bekleniyor. İstanbul’un da içinde bulunduğu “mega kent”lerin sayısı hızla artarken, bu şehirlerin ihtiyaç duyduğu enerjinin sürdürülebilirliği ise en büyük çalışma konusu olmayı sürdürüyor.

Şehirlere akıllı aydınlatma konusunda yenilikçi ve yüksek teknolojiye sahip çözümler sunan ve 5 kıtada 50’den fazla ülkeye ihracaat yapan Cemdağ Aydınlatma Teknolojileri, yüksek LED teknolojisi ile ürettiği sokak aydınlatmasında aynı zamanda IoT (Nesnelerin Interneti) teknolojisinden faydalanarak enerji tasarruflu aydınlatma çözümlerini hizmete sunuyor. Armatürler, IoT teknolojisi sayesinde bir ağ üzerinden birbiriyle haberleşebiliyor ve bu da enerji verimliliği yüksek aydınlatma çözümleri sunmalarını sağlıyor. Cem markalı kentsel aydınlatma armatürleri ışığın yoğun kullanıldığı alanlarda yüzde 80’e varan tasarrufu sağlayarak, şehirlerin enerji verimliliğinde adeta devrim yaratıyor.

Yarının teknolojisini bugün üreten Cemdağ aydınlatma teknolojisi sözcüleri sensörlerle uzaktan kontrol, analiz, otomasyon ve ölçüm yapma imkanı sunan IoT teknolojilerine sahip aydınlatma ürünleri üreterek kullanıcısına konfor kaybı yaşatmadan maksimum tasarruf hedeflediklerini belirtiyorlar. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım260 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cemdağ Aydınlatma ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yüksek teknolojili Cemdağ sokak armatürleri ile şehirlerin aydınlatmasında yüzde 80’e varan enerji verimliliği
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İnşaatvekonutkonferansı, ICSG, Legend, Dorak Holding, Hexagon serisi, Dr Ece Ceylan Baba, Expo Shanghai, “Yeşil bina değerlendirme sistemi” , MCE, Isparta İnşaat Mühendisleri Odası, 35. Sokak, Ulf Andreasson, Muzaffer Külcü, Müteahhitler Birliği, F-digital Deluxe, DoğYap, loda, Doğa kadar doğal, ÇamlıcaCami, NUROOF, Middle East ve R+T Turkey, LEYLAK serisi, El Beled Emin, Ela Quality Resort, Linens, Onur Çimento Yapı, TürkTelekomArenaStadı, EcoDizayn, Hyundai Asansör, Krea,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.