VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm
13 Subat 2018, SALI 10:18:13
VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm
VitrA’nın yeni banyo serisi Frame, teknoloji ve fonksiyonelliği, özgün ve modern bir tasarımla sunuyor. Farklı zevklere hitap eden siyah, beyaz-meşe ve bejden oluşan renk seçenekleriyle, banyo deneyimini zenginleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

VitrA’nın yeni banyo serisi Frame, teknoloji ve fonksiyonelliği, özgün ve modern bir tasarımla sunuyor. Farklı zevklere hitap eden siyah, beyaz-meşe ve bejden oluşan renk seçenekleriyle, banyo deneyimini zenginleştiriyor. Çekmecelerin panjurlu ön yüzlerine yerleştirilen led aydınlatmalar, banyonun şıklığını tamamlıyor. Geniş bir saklama alanı sunan bornoz dolabı, dar banyolar için kullanışlı ve şık bir çözüm olarak öne çıkıyor. Çizik, leke ve kire karşı dayanıklı bir boya kullanılan serinin lavabo dolaplarında, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri depolanabiliyor. Frame’in kişiselleştirilebilir ayna çözümleri ise banyo deneyimini özel kılıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


302 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Airfel’in Digifel Premix Yoğuşmalı Kombi, Enerji Genel Müdürlüğü, Cumali Kınacı, Konya Büyükşehir Belediyesi, Kentsel Dönüşüm Yalıtım , Resimİstanbul, Gezi Parkı Koruma ve Güzelleştirme Derneği, Murat Akyüz, oyakbucakonutları, AMPYazılım, Akbıyıklar Derneği, Delos, mina, Tuna GYO, Anıtkabir, Lisanssız Elektrik Üretim Derneği ( Lİ-DER ), BubonKöşeTakımı, EnerjiVerimliliğiYasası, Airwell , Sheraton Hotel , Avrupa Uzun Vadeli Yatırımcılar Birliği, TepePAN, Fuat Sami , Kenan Mete, enerji kimlik belgeleri, Fiesta Evleri, DuPont Türkiye Yapı Çözümleri, Meriç Kara, Dila Gökalp, CanlandırBeniPolisan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.