VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm
13 Subat 2018, SALI 10:18:13
VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm
VitrA’nın yeni banyo serisi Frame, teknoloji ve fonksiyonelliği, özgün ve modern bir tasarımla sunuyor. Farklı zevklere hitap eden siyah, beyaz-meşe ve bejden oluşan renk seçenekleriyle, banyo deneyimini zenginleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

VitrA’nın yeni banyo serisi Frame, teknoloji ve fonksiyonelliği, özgün ve modern bir tasarımla sunuyor. Farklı zevklere hitap eden siyah, beyaz-meşe ve bejden oluşan renk seçenekleriyle, banyo deneyimini zenginleştiriyor. Çekmecelerin panjurlu ön yüzlerine yerleştirilen led aydınlatmalar, banyonun şıklığını tamamlıyor. Geniş bir saklama alanı sunan bornoz dolabı, dar banyolar için kullanışlı ve şık bir çözüm olarak öne çıkıyor. Çizik, leke ve kire karşı dayanıklı bir boya kullanılan serinin lavabo dolaplarında, kozmetik ve kişisel bakım ürünleri depolanabiliyor. Frame’in kişiselleştirilebilir ayna çözümleri ise banyo deneyimini özel kılıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


282 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

VitrA’dan banyolar için modern ve fonksiyonel bir çözüm
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kerim Bertrand, KaleBanyoMobilyası, EmreErol, JP Morgan, RadissonBluHotelKayseri, Tahincioğlu Holding, Çiftlikköy, Lojistik Departmanı, Emir Salari, Bosnahersek İstanbul Başkonsolosu Hrvoje Kanta, MustafaCeceli, Yalova Thermal Palace, Nurol Life, ErgünAltay, Sultana Evleri, İstanbul Sheraton Oteli, Divan Asia Otel, Selami İncedalcı, Schréder, MultiTürkiye, RENAISSANCE, XPS ısı yalıtım, KorayTuncer, Adres Su, Alp Evrenol, Keten İnşaat A.Ş., Detek Deniz Teknolojileri, Uğur Şirketler Grubu, Simfer, World of Sunrise,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.