Teksan, Middle East Electricity Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Teksan, Middle East Electricity Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu
12 Subat 2018, Pazartesi 14:49:54
Teksan, Middle East Electricity Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu
Teksan Jeneratör, üstün teknolojili ürünlerini Dubai’de sergileyecek.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dünyanın sürdürülebilirliğinde kritik rol oynayan enerji sektörü hızla büyümeye devam ediyor. Enerji çözümlerine her yıl yenileri eklenirken sektörün devleri teknoloji geliştirmek için yarışıyor. Firmaların yeni ürünlerini sergilemek ve sektördeki gelişmeleri izlemek için yakından takip ettiği Middle East Electricity Fuarı 6-8 Mart 2018 tarihlerinde kapılarını açıyor. İnovatif ürünleri ile enerji sektöründe fark yaratan Teksan Jeneratör, bu yıl da fuarın altın sponsorluğunu üstleniyor.

Her yıl uluslararası arenada yarışan markaların şovuna sahne olan Middle East Electricity Fuarı enerji sektörünün nabzını tutmaya hazırlanıyor. 6-8 Mart 2018 tarihlerinde Dubai’de gerçekleşecek fuara kesintisiz güç sistemleri sektöründe yenilikçi ve öncü kimliği ile yaklaşık çeyrek asırdır hizmet veren Teksan Jeneratör, Altın Sponsor olarak katılacak. Üstün teknolojili ürünlerini 120’den fazla ülkeye ihraç eden Teksan Jeneratör, ürün gamında önemli bir yer tutan dizel güç çözümlerinin yanı sıra Ar-Ge gücünün de bir göstergesi olan Türkiye’nin ilk ve tek hibrit aydınlatma kulelerini fuar ziyaretçilerinin beğenisine sunacak. Middle East Electricity Fuarı ziyaretçileri Teksan Jeneratör ürünlerini fuarda S3 C40 No’lu stantta görme fırsatı yakalayacak. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım338 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Middle East Electricity Fuarı, Teksan,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teksan, Middle East Electricity Fuarı’nın Altın Sponsoru Oldu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Mustafa Sarıoğlu, Tax Review, Soyak SOHO, GardenHillBahçelievler, ZorunluDepremSigortası, Mustafa Ulucan, İran, CandanKafalı, Project Iraq Yapı ve İnşaat Fuarı, KayalarKimya, Emlak 2014, Mehmet Sadıkoğlu, Doç.Dr. Erhan Akça, Tarımköy, hobi alanı, Güler Sabancı , BumerangKartal, Gorbon Seramik, Zehnder Nobis Radyatör, İşçi sağlığı, Doç. Dr. Ali Hepşen, Uyumsoft, Cesa Yapı, anahtar, Platin ödülü, Dagi, Himel Türkiye, KakiYatakOdası, Semih Gönç, Antcam,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.