Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala
09 Subat 2018, Cuma 09:35:16
Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala
Siyah ve beyazla yaşam alanlarına zıt renklerin çarpıcı uyumunu taşımak, yeniden bir trend haline geldi. Oturma odasından mutfağa, banyodan çalışma odasına ve yatak odalarına kadar birçok kişi siyah ve beyazın kombinasyonu ile dekorasyonda fark yaratıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Siyah ve beyazla yaşam alanlarına zıt renklerin çarpıcı uyumunu taşımak, yeniden bir trend haline geldi. Oturma odasından mutfağa, banyodan çalışma odasına ve yatak odalarına kadar birçok kişi siyah ve beyazın kombinasyonu ile dekorasyonda fark yaratıyor. Panasonic Eco Solutions Türkiye de şimdi Thea Optima serisinin siyah çerçeve ile beyaz elektrik anahtarı ya da tam tersi beyaz çerçeve ve siyah elektrik anahtarı ile bu trendi tamamlıyor.  

İnce hatları ve yalın tasarımı ile dekorasyona zarafet katan Thea Optima, şimdi siyah beyaz kombinasyonları ile de dekorasyon tutkunlarının gönlünü fethediyor. Yaşam ve çalışma alanlarını bu renklerle daha çarpıcı hale getirmek isteyenler için Thea Optima, çerçeve ve elektrik anahtarlarında uygun seçenekler sunuyor. İtalyan tipi modüler tasarımıyla dikkat çeken Thea Optima modüler seriler, genel olarak daha küçük modül ebatlarına sahip olduklarından duvar üzerinde çok daha kısıtlı bir hacimde, daha fazla fonksiyon ortaya koyuyor.

Model ayrıca, farklı anahtarlama modüllerini bir araya getirdiği tasarımıyla da hayata konfor katıyor. Rotatif ve vavien dimmer ürünleri, TV, uydu, network priz çözümleri, standart çocuk korumalı prizler ile 1M ve 2M seçenekleri; kullanıcıları doğru çözümlerle buluşturuyor. Tüm bu ürünleri şimdi ihtiyaçlarınıza göre aynı çerçevede bir araya getirerek evinizde ya da ofisinizde kullanmanız mümkün oluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım355 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Thea Optima, Panasonic, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Thea Optima’da Siyah Ve Beyazla, Dekorasyon Trendlerini Yakala
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Uğur Karaman, Yeni yönetmelik, Haldun Ulusoy , Umut, ARTAŞGrubu, Afetriski, Aksa Marin Jeneratörler, One&Only İznik Çinisi, Abdulkadir Özcan, John O’Conor, Vaillant Group, Özlüce, StarTex , Asrın Konutları, Avrupa Alışveriş Merkezi Geliştirme Raporu, Garabogaz, Akfen, Pulsarİnşaat, EnderÖzatay, Faruk Yener, Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, BosaAhşapAtölye, DAF-TIRSAN, Niyazi Eruslu, Yeşil Havaalanı, EceCeylanBaba, İklimlendirmeKonferansı, Durak Plus Gayrimenkul A.Ş, AksoyHolding, Uğur Derin Dondurucu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.