Seramiksan’dan Farklı Bir Boyut | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Seramiksan’dan Farklı Bir Boyut
08 Subat 2018, Persembe 16:25:52
Seramiksan’dan Farklı Bir Boyut
Seramiksan’ın tüm dış mekanlar için 20 mm kalınlıkta ürettiği yeni ürünü Resolute dayanıklı, kaliteli, uzun ömürlü özelliğiyle dikkat çekiyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Seramiksan’nın dış mekanlar için ürettiği 20 mm kalınlıktaki Resolute Serisi, betonun natürel görüntüsünü seramiğe yansıtıyor. Yer ve duvar karosu olarak kullanılan Resolute; garaj, otopark, bahçe, teras, iş yerleri gibi tüm dış mekanlarda kullanılıyor. Çimen üzerine de uygulanabilen seri, gövdesi renkli olarak (colored body) üretilmesiyle de gerçekçi beton görünümü isteyenlerin tercihi oluyor.

20 mm kalınlıkta üretimi ile döşemelerde ergonomik kolaylık da sunan seri; yangına, suya, neme, aşınmaya, kolay kırılma ve çatlamaya karşı dayanıklılığının yanı sıra kaymaz dokusuyla da farkını gösteriyor. Kolay temizlenme özelliğine sahip olan Resolute, ıslak alanlarda kaydırmaz yapısıyla her alanda rahatlıkla kullanma şansı sunuyor. Seramiksan, şık ve estetik görünüme sahip olan Resolute ile dış mekanlarda bambaşka bir hava estiriyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım


374 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Seramiksan, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Seramiksan’dan Farklı Bir Boyut
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ek Cami ve Sosyal Tesisler Projesi, Melkan Gürsel - Murat Tabanlıoğlu (Türkiye), 6.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, AntalyaGreenHub , İstanbulUluslararasıFinansMerkezi, Creavit Ankastre Fotoselli Pisuar, Çarşı, hi-Fit, EmaarTürkiye, E-Core Led GLS 13w, Ankara-İzmir YHT, Zafer Çağlayan, Oryataş İnşaat, ErcanATA, Deniz Uçağı, EskidjiGayrimenkul, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, İZKA, Yalıtım Teknolojileri, PeninsulaHotels, AVENAR, VIP Network Kokteyli, Tapu Müdürlüğü, DPX³ 250 , kibrID, Çanakkale Çimento, MakromYapı, Korozyon tehlikesi, Akkuyu Nükleer Güç Santrali, Kuşadası Limanı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.