REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor
08 Subat 2018, Persembe 15:36:03
REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor
5 kıtada dünyanın 150’den fazla ülkesinde yaklaşık 20 bin çalışan ile faaliyet gösteren REHAU, hayata geçirdiği “REHAU Tesisatın Ustası” kulübü ile tesisatçıların kazançlı çıkmasını sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Kaliteden ödün vermeyen ürünleriyle ön plana çıkan REHAU, yenilikçi yaklaşımları ile tesisatçıların her zaman yanında yer alıyor. REHAU Rewards kapsamında hayata geçirilen “REHAU Tesisatın Ustası” kulübü ile marka kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor.

REHAU’dan yenilikçi sadakat programı

Hayatın her alanında kullanılan REHAU ürünleri, tesisatçıların işlerine değer katmaya yardımcı oluyor. Müşterilerinin ve iş ortaklarının her zaman yanında olan REHAU, iletişimdeki yenilikçi yaklaşımları ile de dikkat çekiyor. Tesisatçılara yönelik faaliyete geçirilen “REHAU Tesisatın Ustası” kulübü, uzman tesisatçıların farklı hediyeler kazanmalarına imkan tanıyor. Kulüp programına kaydolan tesisatçılar, REHAU ürünlerini kullandıkça puan topluyor ve ödül puanlar ilgili tesisatçıların hesabına işleniyor. REHAU yapı hizmetleri ürünü satın alan tesisatçılar, kazanılan puanları ödül kataloğunda yer alan ürünlerin temini için kullanabiliyor. REHAU ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanan tesisatçılar, konut sahiplerine kaliteli ve uzun ömürlü bir tesisat sistemini garanti edebiliyor.

REHAU, kalitesiyle fark yaratıyor

Yenilikçi yapısıyla, ihtiyaçları doğru analiz ederek rakiplerinden farklılaştıklarını belirten REHAU Yapı Tekniği Satış Direktörü Can Külekçioğlu, “REHAU’nun bağımsız bir araştırma kuruluşuna yaptırdığı ve tüm Türkiye’deki tesisatçıları kapsayan araştırmasına göre, Türkiye’de yapılan her üç PPR tesisat bağlantısından biri kaçak yapmaktadır. REHAU sistemi bağlantısı yüzde 100 sızdırmazlık garantisi ile son kullanıcının ve tesisatçının dostudur. Türk halkı tesisattaki kaçağı doğal kabul etmektedir. Tesisatta REHAU ile kaçak artık imkansız olacaktır. Hem tesisatçılarımızı, hem de halkımızı bu sistemi denemeleri için davet ediyoruz. Hayata geçirdiğimiz yeni projelerimizle, Türkiye’deki tesisatçılarımızın ve Türk halkının REHAU kalitesine ulaşmalarını daha da kolaylaştırıyoruz.” dedi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım277 kez okunmuştur.


ETİKETLER : REHAU, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

REHAU kalitesine güvenen tesisatçılar kazanıyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BUV, Global Finance, Süreyya Ciliv, “GREAT”, Council of Shopping Centers, GreenPineEvleri, İzocamflex, Soyak Olympiakent, Sylvania, Yatağan Termik Santrali, Akbaş Holding, Pompa Teknolojileri Eğitim Merkezi, GROHE SilkMove® , AtusMimarlık, Turkcell Lounge, İlyas Kırali, Bayraktar & Gürsoy Yatırım ve Yönetim Ortaklığı, Sub-zero Wolf , Faro, “Darülaceze Renkleniyor” , Apolena2014, Karabük, Interrarium, Marina Tuzla, TMMOB Mimarlar Odası, Madera, Panorama, “Panel Radyatör” , Blue Stream, PAGÇEV ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.